Гендер: рівні можливості для всіх
З метою формування поняття такої важливої соціальної категорії як «ґендер», виховання засад ґендерної рівності та поваги до прав і свобод кожної статі для студентів 11-ма групи спеціальності «Маркетинг» факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва було проведено круглий стіл на тему «Гендер: рівні можливості для всіх».
Під час заходу учасники мали можливість з’ясувати стереотипи, які існують в суспільстві щодо жіночої та чоловічої статі та виокремити передумови, що сприятимуть формуванню навичок партнерського спілкування.
![Гендер: рівні можливості для всіх](assets/cache/images/2019/news/psiholog/gender/dsc_0406-600x-537.jpeg)
![Гендер: рівні можливості для всіх](assets/cache/images/2019/news/psiholog/gender/dsc_0439-600x-77c.jpeg)
![Гендер: рівні можливості для всіх](assets/cache/images/2019/news/psiholog/gender/dsc_0451-600x-234.jpeg)
![Гендер: рівні можливості для всіх](assets/cache/images/2019/news/psiholog/gender/dsc_0453-600x-234.jpeg)
Завданням заходу було:
- розкрити поняття: «гендер», «гендерні стереотипи», «гендерна рівність»,
- з’ясувати негативне значення гендерних стереотипів;
- сформувати неупереджене ставлення до представників обох статей.
Особливу увагу молоді було спрямовано на розуміння та знаходження спільних життєвих цінностей, що сприятиме формуванню гармонійних взаємовідносин у парах і створенню міцних родин у майбутньому.
Валентина Мазуренко, практичний психолог
Фотогалерея
![Гендер: рівні можливості для всіх](assets/cache/images/2019/news/psiholog/gender/dsc_0381-250x180-5da.jpeg)
![Гендер: рівні можливості для всіх](assets/cache/images/2019/news/psiholog/gender/dsc_0406-250x180-7e0.jpeg)
![Гендер: рівні можливості для всіх](assets/cache/images/2019/news/psiholog/gender/dsc_0417-250x180-7e0.jpeg)
![Гендер: рівні можливості для всіх](assets/cache/images/2019/news/psiholog/gender/dsc_0423-250x180-733.jpeg)
![Гендер: рівні можливості для всіх](assets/cache/images/2019/news/psiholog/gender/dsc_0428-250x180-a83.jpeg)
![Гендер: рівні можливості для всіх](assets/cache/images/2019/news/psiholog/gender/dsc_0439-250x180-f77.jpeg)
![Гендер: рівні можливості для всіх](assets/cache/images/2019/news/psiholog/gender/dsc_0442-250x180-1b3.jpeg)
![Гендер: рівні можливості для всіх](assets/cache/images/2019/news/psiholog/gender/dsc_0451-250x180-7ea.jpeg)
![Гендер: рівні можливості для всіх](assets/cache/images/2019/news/psiholog/gender/dsc_0453-250x180-7ea.jpeg)
![Гендер: рівні можливості для всіх](assets/cache/images/2019/news/psiholog/gender/dsc_0463-250x180-f27.jpeg)