11.05.2023 1043

Геодезія та землеустрій: професія для тих, кому не байдуже довкілля та наше майбутнє

Лише землі під силу дати людині шанс на прояв власного духу, гарту, натхнення, креативу, творчості, а займатися охороною і відтворенням благ, які може подарувати людству навколишнє середовище та земля, Вам дозволить спеціальність 193 Геодезія та землеустрій.

Землевпорядник має провідні компетенції у землевпорядній, кадастровій та оціночній діяльностях, а ще, згідно чинного законодавства, відводити землі для фермерських господарств, громадських потреб, туристично-промислових угідь, підприємств та приватного сектору. Сфера діяльності фахівця поширюється і на визначення меж земельних наділів, а усвідомлення власних можливостей і переваг легко перетворюються на фінансові блага.

На користь і важливість для громадян і країни в цілому ґрунтовних знань сфери землевпорядників працюють наступні риси: актуальність, престиж, затребуваність професії. Знання у сфері геодезії та землеустрою є необхідними для нинішнього загалу, адже  спостерігачами-професіоналами, які прослідкують цілісний, неушкоджений і навіть поліпшений, належний стан землі для передачі нащадкам, є саме фахівці землевпорядної сфери.

Необхідність даних знань доводять наступні аспекти:

- у будь-яких питаннях належного рівня життєдіяльності виникає необхідність у генеральному плані земельних наділів, що визначає характер господарства, його розміщення та розміри;

- знання у землевпорядній сфері дають фахівцям розширені можливості з пошуку та реалізації джерел доходів;

- необхідна база знань про земельне право, земельний кадастр, землевпорядкування й управління земельними ресурсами дають змогу працевлаштуватися в будь-якій організації чи установі, де застосовуються натурні або дистанційні вимірювання (будівництво й архітектура, залізничні й автомобільні шляхи, маркшейдерська справа та видобуток корисних копалин).

Студенти в Уманському національному університеті садівництва вивчають не лише основні напрями розвитку питань землекористування та землевпорядкування. Молоді чітко, з теоретично – практичними знаннями, передають досвід з технологій проведення землевпорядних робіт, вміння користуватися геодезичними й аерофотографічними інструментами, знайомлять зі способами освоєння та поліпшення земель й інформацією про системи протиерозійних заходів. Все це та ще багато чого цікавого з професії пропонують Вам освітні програми спеціальності 193 Геодезія та землеустрій освітніх рівнів молодший бакалавр, бакалавр та магістр:

https://geodesy.udau.edu.ua/ua/studentu/osvitni-programi-za-specialnistyu-193-geodeziya-ta-zemleustrij/2022-rik.html

А про розвиток геодезії, картографії і кадастру в Уманському національному університеті садівництва вас детально поінформує офіційна сторінка кафедри: https://geodesy.udau.edu.ua/

Геодезія та землеустрій: професія для тих, кому не байдуже довкілля та наше майбутнє
Геодезія та землеустрій: професія для тих, кому не байдуже довкілля та наше майбутнє

Землеволодіння Уманського національного університету садівництва дають студентам-геодезистам можливість опановувати знання та набувати практичних навичок в умовах, наближених до виробництва. Відвідуючи лекційні та практичні заняття, студенти отримують можливість набути базових теоретичних знань, а практичні навички відпрацьовують через участь у дуальній освіті, адже провідні установи, підприємства й організації тісно співпрацюють з університетом, адже він славиться кращими випускниками.

І кращою рекламою університету є його випускники, які з радістю повертаються до рідних стін, аби подякувати викладачам за знання, що ведуть їх успішними професійними шляхах.

Віктор Шеденко: «Отримавши освіту землевпорядника, маю за честь служити рідній країні. У моїй професії присутня гідна оплата праці, і я дякую рідному Уманському національному університету садівництва за отримані знання, що допомогли мені в подальшій роботі. Всі проєкти з легкістю виконую самостійно, а інноваційні технології підприємства допомагають у виконанні робочих завдань».

Тож, шановні майбутні студенти, для детального ознайомлення з особливостями спеціальності 193 Геодезія та землеустрій завітайте на сторінку профільної кафедри https://geodesy.udau.edu.ua/

А якщо виникнуть питання – звертайтеся до приймальної комісії Уманського національного університету садівництва:

Контактні дані (приймальна комісія) 

Тел.: (04744)  3-07-32;

          + 38 (067) 477-80-85.

E-mail: vstupudau@gmail.com