Гірчить Чорнобиль крізь роки
Минуло вже 30 років з дня Чорнобильської трагедії, і хоча Чорнобиль – це вже історія, але молоде покоління має пам’ятати минуле своєї держави.
З цією метою на факультеті менеджменту відбулася зустріч студентської молоді з ліквідаторами чорнобильського лиха - Олександром Світовим та Миколою Вінницьким. Вони познайомили студентів з однією із трагічних сторінок України, розкрили наслідки трагедії, щоб запобігти подібному лиху, допомогли студентській молоді визначити для себе моральні і ціннісні пріоритети.
День Чорнобильської катастрофи буде завжди об’єднувати покоління і народи одним спогадом, однією печаллю, однією надією. Ми не повинні бути байдужими, жорстокими, безпечними! І маємо завжди пам’ятати, що доля планети, доля всього людства, наше майбутнє – у ваших руках!
Заступник декана факультету менеджменту з виховної роботи
Лілія Кустріч
Фото Олег Черноусько
Фотогалерея
![Гірчить Чорнобиль крізь роки](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/Chornobil/IMG_3437-250x180-31c.jpeg)
![Гірчить Чорнобиль крізь роки](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/Chornobil/IMG_3438-250x180-31c.jpeg)
![Гірчить Чорнобиль крізь роки](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/Chornobil/IMG_3439-250x180-31c.jpeg)
![Гірчить Чорнобиль крізь роки](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/Chornobil/IMG_3440-250x180-31c.jpeg)
![Гірчить Чорнобиль крізь роки](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/Chornobil/IMG_3441-250x180-31c.jpeg)
![Гірчить Чорнобиль крізь роки](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/Chornobil/IMG_3442-250x180-31c.jpeg)
![Гірчить Чорнобиль крізь роки](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/Chornobil/IMG_3444-250x180-31c.jpeg)
![Гірчить Чорнобиль крізь роки](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/Chornobil/IMG_3445-250x180-d82.jpeg)
![Гірчить Чорнобиль крізь роки](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/Chornobil/IMG_3446-250x180-a8e.jpeg)
![Гірчить Чорнобиль крізь роки](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/Chornobil/IMG_3447-250x180-a8e.jpeg)
![Гірчить Чорнобиль крізь роки](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/Chornobil/IMG_3448-250x180-a8e.jpeg)
![Гірчить Чорнобиль крізь роки](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/Chornobil/IMG_3449-250x180-a8e.jpeg)