18.11.2015 1695

Головна вечірка осені «Стиляги-шоу – 2015!»

За ініціативи кафедри туризму та готельно-ресторанної справи і за підтримки деканату факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва у День студента відбулася грандіозна вечірка «Стиляги-шоу 2015».

Паті пройшло у студентській їдальні. Перепусткою на свято став стиляжний прикид, без якого потрапити на вечірку було неможливо. Однак ця умова виявилася навіть дуже приємною і додала всім творчого поштовху, адже ніхто навіть не подумав знехтувати відповідним дрес-кодом!

При вході в зал «на стрьомі» стояв Віталій, який зустрічав всіх і перевіряв паролі, бо наша стиляжна вечірка – не місце для рум’яних батонів, тут зібрались лише справжні чуваки і чувихи.

Головна вечірка осені «Стиляги-шоу – 2015!»

На ретро-рок-н-рольному паті зібралися лише найстильніші особистості факультету менеджменту. Модниці-дівчата – у пишних платтях та спідницях з кольоровими широкими поясами, на високих підборах, з блискучим макіяжем та об’ємними зачісками. Стильні хлопці – у вузьких штанах-дудочках, різнокольорових сорочках та піджаках, з божевільними краватками та метеликами.

Головна вечірка осені «Стиляги-шоу – 2015!»

Цікаві та екстравагантні образи присутніх доповнювали запальні ретро-хіти минулих часів, під які молодь весело танцювала. Легендарні голоси Луі Армстронга, Чарлі Паркера, Елвіса Преслі та багато інших нестаріючих хітів не дозволили нікому стояти осторонь.

На вечірці ми перевірили всіх на знання стиляжного сленгу. Це був один із конкурсів нашого паті. Шляхом голосування обрали найактивніших танцюристів та найкращих стиляг вечора – короля та королеву стилю. Королева Ними стали студенти 1 курсу Юлія Дзисюк та Віталій Клепач. Королева отримала стильну діадему, а король – кольорові шкарпетки.

(Ми ж стиляги, і тому проти загальноприйнятих думок, і банальних подарунків). Крім того, переможці конкурсів отримували солодкі подарунки.

А скільки посмішок було за вечір! Саме вони і підтримували драйвову атмосферу свята та заряджали присутніх позитивом.

Веселощі, драйв, багато хорошої музики і танців! І, звичайно, маса запальних ігор і конкурсів.

Головна вечірка осені «Стиляги-шоу – 2015!»

Все це дало можливість зануритись в атмосферу 50-60-х років і відчути, як жила та розважалась молодь.

Головна вечірка осені «Стиляги-шоу – 2015!»

Дякуємо усім, хто прийшов і усім, хто веселився!

Олександр Форт, студент 21гр групи та

колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи