02.04.2017 1947

Гумор — це рятівне коло на хвилях життя.

Давно не секрет, що оптимістично налаштовані люди живуть довше, ніж песимісти. Тому 30 березня колектив ради студентського самоврядування факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин з нагоди Міжнародного дня сміху провели акцію «Усміхайтесь більше».

У рамках акції студенти створили реквізити фототеатру та у вигляді  мімічних акторів розповсюджували їх на території факультету з метою покращити настірій оточуючим. Адже гарний настрій, сміх та почуття гумору оздоровлює як душу, так і тіло!

Ще Гіппократ в одному зі своїх творів писав про цілющу дію сміху: під час сміху розслаблюється мускулатура тіла, знімається нервова напруга, а їжа краще засвоюється. Щоденні «дози» сміху сприятливо впливають на здоров’я серця так само, як і фізичні вправи; а депресія, навпаки, підвищує ризик серцевої недостатності.

Гумор — це рятівне коло на хвилях життя.

Тому актив студенства факультету радить зберігати гарний настрій,  не дозволяти дрібницям турбувати нас і разом з тим цінувати ті маленькі радощі, які випадають на нашу долю!

Наталія Жмуденко, член ради студентського самоврядування факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин