14.02.2024 387

Хай у кожному серці панує щира любов!

День Святого Валентина вже став традиційним світлим святом для загалу Уманського національного університету садівництва. І нині найбільшу частину своєї любові спільнота закладу освіти спрямовує на допомогу захисникам, вірячи, що прояви турботи та піклування, донати з любов’ю, волонтерство зі щирістю та відданістю неодмінно врятують життя українським воїнам.

Уманський національний університет садівництва знаний серед спільноти викладачів і студентів тим, що саме у його стінах, під час навчання, вибудовуються найміцніші романтичні стосунки. І багато родин, які знайшли один одного та спільне щастя у круговерті студентського життя теперішнього університету, а колись інституту й академії, спрямовують сюди своїх дітей, формуючи таким чином династії випускників і щиро вірячи, що доля прихильно посміхається всім, хто навчається в Уманському НУС, обдаровуючи їх не лише професійними успіхами, а передусім – щирою любов’ю та сімейним благополуччям.

Тож нині колектив університету вітає всіх закоханих з прекрасним святом! Ще настануть мирні та щасливі дні в нашій країні, коли закохані серця українців возз’єднаються, а для життя будуть незліченні можливості. А мудрі люди вважають, що у закоханих і студентів власний Бог — тому бажаємо, щоб Амур Купідонович влучно поцілив у кожне серденько і з цією любов’ю до країни прийшов мир!

Хай панує любов у кожному серці!