I етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Харчові технології»
29 лютого оголошено переможців I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Харчові технології» зі спеціальності «Технології зберігання, консервування і переробки плодів та овочів», яку було проведено відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 27.11.2015 року № 1247 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015/2016 н.р.» з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання її творчої праці й активізації науково-дослідної роботи студентів університету.
В олімпіаді взяли участь всі студенти 4 курсу, що навчаються за даним напрямом підготовки. Дійсно сформовані, молоді науковці мали можливість змагатись у своїх знаннях для визначення найкращого.
![I етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Харчові технології»](assets/cache/images/2016/fak.-inzhenernij/olimpiada/IMG_20160229_102412-300x-085.jpeg)
![I етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Харчові технології»](assets/cache/images/2016/fak.-inzhenernij/olimpiada/IMG_20160229_104111-300x-b24.jpeg)
![I етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Харчові технології»](assets/cache/images/2016/fak.-inzhenernij/olimpiada/IMG_20160229_104141-300x-e2b.jpeg)
За рішенням комісії у складі Анастасії Токар (голова), Людмили Матенчук, Сергія Миронюка, Ірини Гайдай та Катерини Калайди було визначено переможців та призерів олімпіади.
Результати олімпіади:
Переможець
І місце – Кикоть Дарина
Призери
ІІ місце – Кикоть Наталія
ІІІ місце – Раджапова Діана
Переможці І туру олімпіади візьмуть участь у IІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Харчові технології» зі спеціальності «Технології зберігання, консервування і переробки плодів та овочів».
Щиро вітаємо учасників олімпіади, сподіваємося, що всі студенти в результаті отримали наукове задоволення та набули корисного досвіду. Ми бажаємо їм успішно застосувати свої знання в майбутній професійній діяльності!
Колектив кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів
Фотогалерея
![I етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Харчові технології»](assets/cache/images/2016/fak.-inzhenernij/olimpiada/nw_1329986852-250x180-d44.jpeg)
![I етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Харчові технології»](assets/cache/images/2016/fak.-inzhenernij/olimpiada/IMG_20160229_104111-250x180-508.jpeg)
![I етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Харчові технології»](assets/cache/images/2016/fak.-inzhenernij/olimpiada/IMG_20160229_104141-250x180-0be.jpeg)
![I етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Харчові технології»](assets/cache/images/2016/fak.-inzhenernij/olimpiada/IMG_20160229_102412-250x180-de9.jpeg)