23.11.2015 1498

Ідеальна студентська сім’я

19 листопада в залі сімейно-спортивного комплексу «Амарант» міста Умань відбувся турнір за звання ідеальної студентської сім’ї!

Від Уманського національного університету садівництва виступили студенти-магістранти інженерно-технологічного факультету 51-ТЗМ групи, які одночасно є молодою сім’єю – Михайло і Вікторія Тютікові.

Ідеальна студентська сім’я

До складу журі конкурсу увійшли заступник міського голови Людмила Кирилюк, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради Наталія Вдовиченко, начальник відділу культури і туризму Уманської міської ради Тетяна Гейко, представник ССК «Амарант» Оксана Овчарук.

Ідеальна студентська сім’я

Молоді сім’ї: Сафо (студенти УДПУ), Сухомлин-Уманець (студенти УДПУ) та Тютікових (студенти УНУС) продемонстрували свої таланти, ерудованість, любов та взаємоповагу у різноманітних конкурсах і випробовуваннях.

Переможцями конкурсу «Студентська сім’я» стала родина Сухомлин-Уманець. Та, насправді, перемогли усі, адже сім’ї-учасники отримали приємні подарунки, а глядачі – море позитиву та веселий настрій.

Катерина Костецька, старший викладач кафедри технології зберігання і переробки зерна