02.10.2015 2173

Індивідуальна робота зі студентами – запорука успіху у формуванні фахівця

Викладачі кафедри економічної теорії Уманського НУС приділяють значну увагу для проведення індивідуальних занять зі студентами. Адже індивідуальна робота є формою організації навчального процесу, яка забезпечує реалізацію творчих можливостей студентів через індивідуально спрямований розвиток здібностей, науково-дослідну роботу і творчу діяльність.

Індивідуальні заняття проводяться під керівництвом викладачів у встановленому порядку з урахуванням потреб і можливостей студентів. Завдання викладачів під час таких занять полягає не лише в перевірці та оцінюванні вивченого студентом, а й коригуванні його дій, допомозі організувати процес самостійного оволодіння знаннями. Індивідуальні заняття здійснюються в процесі консультацій із навчальних питань, творчих контактів, виконання індивідуальних завдань тощо.

Правильно організована індивідуальна робота формує в студентів свідомі самостійні навчальні дії, вони відчувають себе вільними від зовнішніх обставин, обирають зручний темп роботи і спосіб виконання завдання, активно використовують для досягнення цілей усі засоби, розуміючи, що тільки від власних дій залежить результат.

Індивідуальна робота зі студентами – запорука успіху у формуванні фахівця

На фото – викладачі кафедри економічної теорії Бурляй А.П. та Ревуцька А.О. під час індивідуальних занять зі студентами ІІ курсу факультету економіки та підприємництва Уманського НУС.