16.11.2015 955

«ІнтерАгро 2015»: аналіз можливостей, усвідомлення перспектив

28 листопада зі студентами ІІІ курсу факультету агрономії було проведено заняття на базі Міжнародної аграрно-промислової виставки «ІнтерАгро 2015».

«ІнтерАгро 2015»: аналіз можливостей, усвідомлення перспектив

З особливою зацікавленістю студенти віднеслись до експозицій наукових установ, компаній виробників насіння, засобів захисту та удобрення польових культур (Маїс, Степова, Євраліс, Маїсадур, Рагт, КВС та ін).

«ІнтерАгро 2015»: аналіз можливостей, усвідомлення перспектив

У рамках Міжнародного агротехнологічного форуму «Управління врожайністю кукурудзи у складних економічних умовах» студенти прослухали доповіді кандидата сільськогосподарських наук Володимир Мокрієнка «Основні вимоги вибору гібридів для різних агрокліматичних зон і фінансових можливостей господарства», директора ТОВ «Рост-АГРО» Максима Бернацького «Аналіз урожайності дев’яти гібридів різних груп стиглості від ФАО 180 до ФАО 390, із густотою до збирання 60, 70, 80, 90, 100 тис/га».

Предметом детального огляду були сучасні системи точного землеробства, інноваційних технологій та матеріально-технічного їх забезпечення.

«ІнтерАгро 2015»: аналіз можливостей, усвідомлення перспектив

Спілкування з учасниками виставки дозволило студентам не лише поповнити теоретичні знаннями, а й ознайомитися з сучасною літературою, яку вони одержали або придбали.

Від виставки у всіх залишилися найкращі враження. Студенти пересвідчилися в тому, що вони мають достатні знання, але й побачили резерви та відчули мотиви для їх реалізації та удосконалення.

Василь Новак, доцент кафедри рослинництва,

Максим Калієвський, доцент кафедри загального землеробства