«ІнтерАгро 2015»: аналіз можливостей, усвідомлення перспектив
28 листопада зі студентами ІІІ курсу факультету агрономії було проведено заняття на базі Міжнародної аграрно-промислової виставки «ІнтерАгро 2015».
З особливою зацікавленістю студенти віднеслись до експозицій наукових установ, компаній виробників насіння, засобів захисту та удобрення польових культур (Маїс, Степова, Євраліс, Маїсадур, Рагт, КВС та ін).
У рамках Міжнародного агротехнологічного форуму «Управління врожайністю кукурудзи у складних економічних умовах» студенти прослухали доповіді кандидата сільськогосподарських наук Володимир Мокрієнка «Основні вимоги вибору гібридів для різних агрокліматичних зон і фінансових можливостей господарства», директора ТОВ «Рост-АГРО» Максима Бернацького «Аналіз урожайності дев’яти гібридів різних груп стиглості від ФАО 180 до ФАО 390, із густотою до збирання 60, 70, 80, 90, 100 тис/га».
Предметом детального огляду були сучасні системи точного землеробства, інноваційних технологій та матеріально-технічного їх забезпечення.
Спілкування з учасниками виставки дозволило студентам не лише поповнити теоретичні знаннями, а й ознайомитися з сучасною літературою, яку вони одержали або придбали.
Від виставки у всіх залишилися найкращі враження. Студенти пересвідчилися в тому, що вони мають достатні знання, але й побачили резерви та відчули мотиви для їх реалізації та удосконалення.
Фотогалерея
![«ІнтерАгро 2015»: аналіз можливостей, усвідомлення перспектив](assets/cache/images/2015/agronomiya/interAgro/2RsYD3pN9Xs-250x180-344.jpeg)
![«ІнтерАгро 2015»: аналіз можливостей, усвідомлення перспектив](assets/cache/images/2015/agronomiya/interAgro/0VJxyTq4fmg-250x180-344.jpeg)
![«ІнтерАгро 2015»: аналіз можливостей, усвідомлення перспектив](assets/cache/images/2015/agronomiya/interAgro/5JkFzUv0dhk-250x180-344.jpeg)
![«ІнтерАгро 2015»: аналіз можливостей, усвідомлення перспектив](assets/cache/images/2015/agronomiya/interAgro/8Hxu9zwq3vM-250x180-344.jpeg)
![«ІнтерАгро 2015»: аналіз можливостей, усвідомлення перспектив](assets/cache/images/2015/agronomiya/interAgro/9rDKstgb86U-250x180-344.jpeg)
![«ІнтерАгро 2015»: аналіз можливостей, усвідомлення перспектив](assets/cache/images/2015/agronomiya/interAgro/E7iSP-P34yk-250x180-344.jpeg)
![«ІнтерАгро 2015»: аналіз можливостей, усвідомлення перспектив](assets/cache/images/2015/agronomiya/interAgro/fFKOImc6LZo-250x180-b92.jpeg)
![«ІнтерАгро 2015»: аналіз можливостей, усвідомлення перспектив](assets/cache/images/2015/agronomiya/interAgro/J8z2RyuSfH4-250x180-b92.jpeg)
![«ІнтерАгро 2015»: аналіз можливостей, усвідомлення перспектив](assets/cache/images/2015/agronomiya/interAgro/kKNLOExQDTQ-250x180-b92.jpeg)
![«ІнтерАгро 2015»: аналіз можливостей, усвідомлення перспектив](assets/cache/images/2015/agronomiya/interAgro/ltR7KH3QR7c-250x180-b92.jpeg)
![«ІнтерАгро 2015»: аналіз можливостей, усвідомлення перспектив](assets/cache/images/2015/agronomiya/interAgro/Quksx5jzl8w-250x180-b92.jpeg)
![«ІнтерАгро 2015»: аналіз можливостей, усвідомлення перспектив](assets/cache/images/2015/agronomiya/interAgro/rWhEwlz7fRA-250x180-b92.jpeg)
![«ІнтерАгро 2015»: аналіз можливостей, усвідомлення перспектив](assets/cache/images/2015/agronomiya/interAgro/XQcVyHyLEJg-250x180-b92.jpeg)
![«ІнтерАгро 2015»: аналіз можливостей, усвідомлення перспектив](assets/cache/images/2015/agronomiya/interAgro/ZTJ0EfaSnDM-250x180-b92.jpeg)