15.10.2015 873

Історія та традиції університету

Першокурсники факультету агрономії у рамках виховного заходу відвідали музей університету та з цікавістю ознайомилися зі славетною історією альма-матер.

Музей історії Уманського національного університету садівництва є невід’ємною складовою у системі навчально-виховної та наукової роботи навчального закладу. А головним його завданням є нагромадження, збереження та відтворення в хронологічній послідовності історії навчального закладу: від витоків – до сьогодення.

Історія та традиції університету

Студентів глибоко вразили високі досягнення відомих учених-випускників університету, які є для них взірцем у майбутньому. Перед очима молодого поповнення університету поставали і славетні постаті науковців, і буремні події минулих років, і визначні досягнення, в основі яких пломенів інтелектуальний запал, і веселі будні та свята їх попередників.

Завдяки різноманітним експозиціям музею, студенти отримали нову наочну інформацію про університет, який стане для них рідною домівкою на час навчання і залишить кращі спогади на все життя.