19.10.2015 1016

Кафедра фінансів і кредиту розширює горизонти співпраці

Завідувач кафедри фінансів і кредиту кандидат економічних наук, доцент Богдан Гузар у складі делегації Уманського національного університету садівництва взяв участь у службовій поїздці університетами  Польщі.

Кафедра фінансів і кредиту розширює горизонти співпраці

Представники делегації відвідали урочисте відкриття нового навчального року у Державній Вищій Професійній Школі м. Гожова Вєлькопольського, де поздоровили польських колег та студентів із цією знаменною подією та побажали всім нових здобутків у навчальному році.

Наступним університетом, котрий відвідали наші колеги, став Варшавський Університет Суспільних Наук, де 28 вересня відбулася зустріч представників університетів країн Вишеградської четвірки. На зустрічі було представлено наш університет та підписано угоду про членство Уманського НУС у цьому важливому об’єднанні.

Завершальним акордом поїздки стало відвідання урочистої лінійки з нагоди початку нового навчального року у Державній Вищій Професійній Школі м. Плоцьк.

Поїздка стала наступним важливим кроком у розширенні горизонтів співпраці кафедри фінансів і кредиту із зарубіжними університетами.

Оксана Кіфоренко, кандидат економічних наук кафедри фінансів і кредиту