02.10.2015 1206

Кафедра менеджменту організацій продовжує традицію зустрічі студентів із випускниками

Університет завжди гордиться своїми випускниками. Володимир Осадчий – випускник економічного факультету Уманського сільськогосподарського інституту 1981 року, голова провідного багатогалузевого фермерського господарства «Агрофірма «Базис», яке знаходиться у с. Городецьке Уманського району Черкаської області. Підприємство входить до групи лідерів серед виробників сільськогосподарської продукції на Черкащині.

Як справжній господар і ефективний менеджер, він завжди прагне передати свій практичний досвід майбутнім фахівцям. Під час зустрічі зі студентами факультету менеджменту керівник підприємства наголосив, що сільське господарство України було, є і в перспективі залишатиметься стратегічною галуззю економіки. Проте успішна господарська діяльність аграрників залежить, у першу чергу,  від ефективного менеджменту.

Під час спілкування у дружній атмосфері студенти дізналися про умови праці керівника, особливості проведення оперативних нарад, методи прийняття управлінських рішень та систему оплати праці у фермерському господарстві. Гість акцентував свою увагу на необхідності засвоєння майбутніми менеджерами як теоретичного матеріалу в університеті, так і набутті практичних навичок під час проходження стажування на виробництві.

Володимир Олексійович із теплотою згадував своє надзвичайно насичене студентське життя: навчання, перші трудові будні, веселі молодіжні посиденьки, заняття спортом, участь у художній самодіяльності. Студенти мали змогу задавати йому запитання та отримувати вичерпні відповіді.

Зустріч, яка була організована за ініціативи декана факультету менеджменту Наталії Вернюк, доцентів кафедри Марини Гоменюк і Вікторії Жмуденко, залишила у студентів позитивні враження та бажання проводити такі заходи постійно.

Кафедра менеджменту організацій