Колектив університету з сумом сповіщає про те, що на 58 році життя відійшов у вічність Чекаленко Василь Іванович – випускник агрономічного факультету 1990 р.
Василь Іванович був людиною непересічної волі та високого професіоналізму. Він відносився до когорти щирих і заповзятих українців, які не шукають виправдань і послаблень, втілюючи свою мрію – держава європейського рівня на рідній землі – тут і зараз. Активний і наполегливий під час навчання, цілеспрямованість і незламне прагнення до мети він переніс і в доросле життя. Саме за його керівництва невелике село Берестівець стало візитівкою нашого краю, а авторитет і фахова майстерність наполегливого господарника – прикладом для наслідування.
Університетська спільнота висловлює глибокі співчуття родині, друзям і колегам покійного.