25.11.2016 1244

Колективи Центру культури і виховання студентів Уманського НУС

Осінній місяць листопад увінчався не тільки багатим збором урожаю, а й став своєрідним звітом  творчих колективів Центру культури і виховання студентів Уманського НУС перед університетською спільнотою. Враховуючи той факт, що їх учасники поповнили ряди мистецької родини у вересні, можна із впевненістю констатувати про успішність звіту.

Підсумовуючи кількість виступів творчих колективів університету, слід із гордістю зазначити, що жоден культурно-мистецький захід, який проходив у місті й на базі навчального закладу, без них не обійшовся. А це свідчить про високий рівень їх концертних номерів.

Ансамбль пісні і танцю «Хлібодари», ансамбль танцю «Нивка», вокальні ансамблі «Криниченька», «Чарівниці», «Краяни», хореографічний колектив «Уманські перлинки» та учасники СТЕМу «Добродії» стали окрасою свят до відзначення 400-річчя першої писемної згадки про м. Умань, Дня університету, Дня відкритих дверей, осіннього балу, козацьких забав, а також Дня працівників сільського господарства.

Колективи Центру культури і виховання студентів Уманського НУС

Не обійшовся без запального танцю, гарної пісні і конкурс «Кращий студент року» на факультетах; під час загальноуніверситетського фіналу переможців конкурсу вітали також аматори студентської сцени.

Мистецького таланту, запальної енергетики танцю та голосистості студентів Уманського НУС вистачило також на вітання аграріїв із професійним святом Днем працівників сільського господарства в інших районах:

–       феєричні виступи учасників творчих колективів прозвучали на сцені Маньківського району (делегацію студентів очолила ректор університету Олена Непочатенко);

–       у с.  Берестівець жителів Уманщини вітали зі святом колективи Центру на чолі з першим проректором Іваном Мостов’яком;

–       жителі села Подібна Маньківського району на знак вдячності вручили учасникам запашний коровай, випечений із зерна урожаю 2016 року;

–       гучними оваціями проводжали зі сцени університетських артистів і в селі Гранів Гайсинського району Вінницької області, де жителі села власноруч спекли величезний торт і вручили його колективам на знак шани і подяки.

Творча молодь університету кожен номер виконувала неначе на «біс», тому  дякували глядачі самодіяльним артистам стоячи.

Колективи Центру культури і виховання студентів Уманського НУС

Організатори урочистостей вміло поєднували цікаву програму виступу із профорієнтаційною роботою, яку розпочала команда викладачів факультету економіки та підприємництва разом із учасниками творчих колективів Центру культури і виховання студентів на чолі з проректором Михайлом Мальованим м. Чигирин.

Художні керівники колективів Наталія Шаповаленко, Світлана Берднікова, Іван Смірнов і Галина Бруй продумали тематику та здійснили підготовку концертних номерів, зуміли мобілізувати студентство на гідне представлення вишу. Найвищою нагородою за це стали слова подяки глядачів та очільників сіл.

Окрім того, колективи «Хлібодари» і «Нивка» брали участь у фестивалях, які проходили в Болгарії, Києві, Львові, Умані, Чорноморську, – і скрізь отримували призові місця.

Це свідчення високої відповідальності художніх керівників, їхнього професіоналізму та вміння працювати з молоддю.

Колективи Центру культури і виховання студентів Уманського НУС

Цілком зрозуміло, що такі успіхи ми маємо завдяки підтримці й розумінню проблем зі сторони ректора університету Олени Непочатенко, проректорів, деканів факультетів, профкому, ради студентського самоврядування.

Зроблено багато, але колективи ставлять перед собою оптимістичні плани і надалі – не зупинятись на досягнутому і продовжувати долати мистецькі вершини.