09.12.2015 1095
Команда з баскетболу Уманського національно університету садівництва ввійшла в п’ятірку кращих команд Черкаської області
Енергія, швидкість та вміння обіграти суперника - одні з основних характеристик баскетболу! Вже багато років поспіль ця гра не залишає байдужим ні дітей, ні дорослих, ні студентську молодь.
![Команда з баскетболу Уманського національно університету садівництва ввійшла в п’ятірку кращих команд Черкаської області](assets/cache/images/kafedri/fizkyltyra/basketball/6.12.2015/IMG_5440-600x-ac7.jpeg)
6 грудня в приміщенні спортивного залу Черкаського національного університету ім.Богдана Хмельницького відбулись змагання з баскетболу серед чоловіків за програмою ХІV Універсіади Черкаської області серед вищих навчальних закладів.
![Команда з баскетболу Уманського національно університету садівництва ввійшла в п’ятірку кращих команд Черкаської області](assets/cache/images/kafedri/fizkyltyra/basketball/6.12.2015/IMG_5472-600x-b1f.jpeg)
Збірна команда Уманського національного університету садівництва прийняла активну участь у змаганнях. Боротьба була напруженою та запеклою. В дуже емоційних та захоплюючих змаганнях наша збірна ввійшла в п’ятірку кращих команд Черкаської області.
![Команда з баскетболу Уманського національно університету садівництва ввійшла в п’ятірку кращих команд Черкаської області](assets/cache/images/kafedri/fizkyltyra/basketball/6.12.2015/IMG_5570-600x-e49.jpeg)
Бажаємо нашим баскетболістам подальших успіхів!
Рубрика: Спорт в університетіКафедра фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплінВиховна робота з молоддю університету
Фотогалерея
![Команда з баскетболу Уманського національно університету садівництва ввійшла в п’ятірку кращих команд Черкаської області](assets/cache/images/kafedri/fizkyltyra/basketball/6.12.2015/IMG_5440-250x180-06d.jpeg)
![Команда з баскетболу Уманського національно університету садівництва ввійшла в п’ятірку кращих команд Черкаської області](assets/cache/images/kafedri/fizkyltyra/basketball/6.12.2015/IMG_5470-250x180-348.jpeg)
![Команда з баскетболу Уманського національно університету садівництва ввійшла в п’ятірку кращих команд Черкаської області](assets/cache/images/kafedri/fizkyltyra/basketball/6.12.2015/IMG_5472-250x180-ee9.jpeg)
![Команда з баскетболу Уманського національно університету садівництва ввійшла в п’ятірку кращих команд Черкаської області](assets/cache/images/kafedri/fizkyltyra/basketball/6.12.2015/IMG_5477-250x180-f2f.jpeg)
![Команда з баскетболу Уманського національно університету садівництва ввійшла в п’ятірку кращих команд Черкаської області](assets/cache/images/kafedri/fizkyltyra/basketball/6.12.2015/IMG_5570-250x180-9e5.jpeg)