26.11.2016 940

Конкурс бізнес-планів

23 листопада  в Уманському НУС було проведено конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед студентів факультету менеджменту, у якому взяли участь лише найкращі бізнес-проекти.

Для проведення конкурсу була сформована комісія у складі: завідувач кафедри менеджменту д.е.н., професор Олександр Школьний; к.е.н., доценти Юлія Халахур, Ніна Пітель, Людмила Альошкіна, Оксана Загороднюк, Лідія Клименко, Інна Новак.

Конкурс бізнес-планів

Тематика бізнес-планів була різноманітною та спрямованою на удосконалення виробничого процесу в аграрній сфері. Основними критеріями при оцінюванні були: відповідність проекту визначеній структурі бізнес-плану, наявність чіткого фінансового обґрунтування, оригінальність та суспільна корисність реалізованої ідеї. Членів комісії і присутніх цікавили питання щодо доцільності та результативності запропонованих проектів.

Виступи студентів були цікавими та викликали жваве обговорення серед членів комісії і присутніх.

Конкурс бізнес-планів

Переможцями було визначено: І місце – Віктор Соломчак, ІІ місце  – Аліна Чоловійчук, ІІІ місце – Світлана Семенда.

Переможців привітав завідувач кафедри менеджменту д.е.н., професор Олександр Школьний, який відзначив актуальність, новизну та практичне значення представлених тем.

Інна Новак, к.е.н., доцент кафедри менеджменту