12.04.2018 1397

Конкурс на кращий Великодній кошик на факультеті агрономії

На факультеті агрономії Уманського НУС завжди яскраво та неординарно зустрічали головне свято православних християн – Світле Христове Воскресіння, влаштовуючи різні виставки, конкурси та беручи участь у благодійних акціях.

Конкурс на кращий Великодній кошик на факультеті агрономії

Ось і цього року на факультеті агрономії пройшла низка заходів, які були присвячені «святу всіх свят» – Великодню.

Так, у 11 -а групі (куратор – кандидат сільськогосподарських наук, старший викладач Віталій Кравченко) було проведено майстер-клас з писанкарства. Студенти 13-аг групи разом з куратором, кандидатом сільськогосподарських наук, викладачем Іриною Рассадіною теж вирішили навчитися цього непростого і красивого мистецтва та відвідали майстерню талановитої уманської художниці Людмили Найдюк, де й пізнали таємниці з писанкарства.

Конкурс на кращий Великодній кошик на факультеті агрономії

Але головною подією на факультеті став конкурс «Кращий Великодній кошик», де у знаннях символіки свята й обрядових традицій змагалось 15 груп.

Конкурс на кращий Великодній кошик на факультеті агрономії

Виставка пасхальних композицій вражала яскравими писанками, пасками, рушниками. Всі відвідувачі, окрім естетичного задоволення, могли також почастуватися великодньою смакотою. Тож дуже важко було визначити кращих.

Конкурс на кращий Великодній кошик на факультеті агрономії

Виставку відвідали завідувач Центру культури і виховання студентів Уманського НУС Петро Паєвський, декан факультету Сергій Полторецький, заступники декана – Лідія Кононенко та Андрій Новак, науково-педагогічні працівники, співробітники університету та студенти.

Конкурс на кращий Великодній кошик на факультеті агрономії

За підсумками конкурсу, найбільше голосів отримали студенти  13 -аг групи (куратор – кандидат сільськогосподарських наук, викладач Ірина Рассадіна),  11 -ка групи (куратор – кандидат сільськогосподарських наук, доцент Леся Вишневська)  та 11 -а  групи (куратор – кандидат сільськогосподарських наук, старший викладач Віталій Кравченко).

Конкурс на кращий Великодній кошик на факультеті агрономії

У номінації  «Український традиційний» були відмічені композиції студентів 31-а, 14-ас, 12-а та 42-аг груп, в номінації «Оригінальний»  – композиції студентів 32-а,  22-аг,   43-ас,  23-ас груп,  у номінації «Сучасний» – 24-ка,   21-а, 11- ма, 12–ма груп.

Конкурс на кращий Великодній кошик на факультеті агрономії

Деканат факультету агрономії оголошує кураторам груп і студентам подяки за участь у підготовці виставки та бажає усім викладачам, співробітникам і студентам радості, миру, благополуччя та  Божого благословення!

Конкурс на кращий Великодній кошик на факультеті агрономії

Олена Черно, заступник декана з виховної роботи факультету агрономії