20.10.2016 923

Конкурс на кращу кімнату

11 жовтня у гуртожитку № 4 було проведено конкурс на кращу кімнату. Робота проводилася наступним чином: на кожному поверсі було обрано по одній кімнаті, з яких згодом вибрали 4 кращих кімнати. Конкурс організувати наші студенти – активісти, зокрема:

– Аліна Сербін, голова ради студентського самоврядування гуртожитку;

– Дячок Андрій, староста 9 поверху;

– Світлана Семенда, староста 6 поверху.

Конкурс на кращу кімнату

Приємно вражав затишок у кімнатах.  Журі відвідувало конкурсантів спонтанно, але студентів цим не здивувати, адже, за їх словами, чистота і порядок в кімнатах – це закон.  Розділяючи призові місця,  студрада вагалася, бо всі оглянуті кімнати дійсно варті уваги. Але шляхом голосування кращими було обрано наступні:

1 місце зайняла кімната № 315, де проживають Степаненко Анна, Ярова Юліанна і Черпак Світлана

2 місце зайняла кімната № 616, де живуть Лілія Бухон і Оксана Пучко

Конкурс на кращу кімнату

3 місце розділили між собою кімнати  № 816 (Анастасія Корнєєва та Аліна Сінченко) та № 912 ( Євген Сухонос та Браславський В.П.)

Конкурс на кращу кімнату

Оскільки переможців вже визначено, то сподіваємося, що це стане стимулом для подальшого вдосконалення інших студентів.

Аліна Сербін, голова ради студентського самоврядування