20.05.2016 1216

Конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників

Уманський національний університет садівництва оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників:

доцента кафедри економіки (1 ставка);

доцента кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності (1 ставка);

старшого викладача кафедри лісового господарства (1 ставка);

старшого викладача кафедри процесів, машин та обладнання АПВ (1 ставка); директора бібліотеки (1 ставка).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву на ім’я ректора, особовий листок з обліку кадрів, довідку про проходження попереднього (періодичного) медичного огляду, список публікацій наукових та науково-методичних праць, винаходів, копії документів про повну вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання, паспорта, ідентифікаційного номера, трудової книжки, засвідчених в установленому порядку.

В конкурсі на посаду доцента кафедри можуть брати участь особи, які мають повну вищу освіту спеціаліст (магістр) відповідного напряму підготовки, вчене звання доцента, старшого наукового співробітника та/або науковий ступень доктора, кандидата відповідних наук та стаж науково- педагогічної роботи не менше 5-ти років у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації.

В конкурсі на посаду старшого викладача кафедри можуть брати участь особи, які мають повну вищу освіту спеціаліст (магістр) відповідного напряму підготовки, науковий ступень кандидата відповідних наук, стаж науково- педагогічної роботи не менше 2-х років у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації.

В конкурсі на посаду директора бібліотеки можуть брати участь особи, які мають повну вищу освіту відповідного напряму підготовки, стаж бібліотечної роботи не менше 3-х років.

Документи приймаються протягом п’ятнадцяти календарних днів з дня оголошення конкурсу у відділ кадрів університету за адресою: вул. Інститутська, 1, м. Умань, телефон для довідок (04744)4-69-83.