12.04.2016 661

Конкурс наукових робіт «Потенціал молоді – у агровиробництво»

Агропромислова компанія «Кернел» спільно з ДУ «НМЦ «Агроосвіта» проводять конкурс наукових робіт студентів вищих навчальних закладів «Потенціал молоді – у агровиробництво».

Мета конкурсу – залучення талановитої молоді для вирішення прикладних науково-виробничих питань аграрного сектору та посилення практичної взаємодії між бізнесом і аграрними ВНЗ.

Студентам аграрних ВНЗ пропонується взяти участь у конкурсі на найкраще рішення практичних кейсів за напрямками: агрологістика, інженерія, агрономія.

Найкращі роботи будуть визначатися згідно наступних критеріїв успішності: актуальність для агробізнесу, отримання економічного ефекту, вірність розрахунків, досягнення мети завдання.

Конкурсні роботи подаються на електронну адресу administry@smcae.kiev.ua та student@kernel.ua до 20 травня 2016 року.

Більш детальну інформацію викладено у Порядку проведення конкурсу (додається).