03.11.2016 3017

Краща кімната в гуртожитку на факультеті менеджменту

Невід’ємною складовою незабутніх років студентського життя є проживання в гуртожитку. Відповідно до Положення про огляд-конкурс на кращу кімнату в гуртожитку 31 жовтня в частині гуртожитку №6, де проживають студенти факультету менеджменту, представники ради студентського самоврядування провели огляд житлово-побутових умов для проживання, навчання і відпочинку студентської молоді. При визначенні переможців враховувалися санітарний стан кімнати, її художньо-естетичне оформлення, обладнання та устрій, дотримання правил внутрішнього розпорядку.

Знайти кращу серед оглянутих кімнат було важко, адже майже всі вони знаходяться в належному стані, і так як гуртожиток для студентів – це друга домівка, то кожен намагається зробити її затишною і красивою. Проте за результатами перевірки перемогу в конкурсі «Краща кімната у студентському гуртожитку» здобула кімната №908, де проживають Єлизавета Протосавицька, Катерина Комарова, Євгенія Буймистру.

Краща кімната в гуртожитку на факультеті менеджменту

Висловлюємо щире вітання дівчатам кімнати-переможниці й подяку мешканцям кімнат, які взяли участь у конкурсі, за підтримання житла в зразковому стані й бажаємо їм позитивного мікроклімату в оселі! Так тримати й надалі!

Аліна Варич, член ради студентського самоврядування факультету менеджменту