11.11.2016 792

Кращий студент інженерно-технологічного факультету-2016

Студентство, мабуть, найбільш цікава, запальна та емоційна частина молоді. Скільки неймовірних талантів, невичерпної енергії, потужної людської сили криється в характері кожного студента.

Тож 8 листопада, в рамках конкурсу «Кращий студент інженерно-технологічного факультету», обирали найталановитіших лідерів факультету.

Конкурс «Кращий студент року» виявляє багатогранність розвитку студента як фахівця своєї галузі, творчої особистості, лідера студентської молоді. Цьогоріч конкурсантами від факультету були: Ольга Успаленко (21-т група), Анастасія Очеретна (21-т група), Марія Персюн (31-т група) та  Софія Михайлова (41-т група). Вони продемонстрували свої навчальні, наукові та творчі досягнення, лідерські якості в рамках конкурсів «Візитка», «Конкурс талантів», «Інтелектуальний». Підтримали конкурсанток та прикрасили свято чарівні вокалістки факультету Яна Розуменко (51-ім група) та Юлія Сапельнікова (31-тз група), яка, як голова ради студентського самоврядування факультету,  доклала чимало зусиль в організації заходу.

Кращий студент інженерно-технологічного факультету-2016

Журі, у складі завідувача Центру культури та виховання Петра Паєвського, декана інженерно-технологічного факультету, доцента Олександра Пушки, заступника декана інженерно-технологічного факультету з навчальної роботи Зінаїди Харченко, заступника декана з виховної роботи факультету менеджменту, доцента Лілії Кустріч , голови ради студентського самоврядування факультету лісового та садово-паркового господарства Якова Алієва в ході напруженої конкуренції одностайно визначило переможцем конкурсу студентку 4 курсу 41-т групи Софію Михайлову, яка відстоюватиме честь факультету у другому етапі конкурсу «Кращий студент року» на рівні університету.

Кращий студент інженерно-технологічного факультету-2016

Тож вітаємо переможницю та бажаємо успіхів і творчого натхнення в подальшій боротьбі за титул «Кращий студент університету»!

Кращий студент інженерно-технологічного факультету-2016

Людмила Матенчук, заступник декана інженерно-технологічного факультету з виховної роботи