11.12.2015 1092

Круглий стіл на кафедрі агрохімії і ґрунтознавства

Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН проголошено 5 грудня Всесвітнім днем ґрунтів, а 2015 рік – Міжнародним роком ґрунтів.

5 грудня кожного року у світі відзначають Всесвітній день ґрунту. Цей день ініціювали учасники Міжнародного конгресу ґрунтознавців у серпні 2002 р. у місті Бангкок (Таїланд).

День ґрунту має об’єднувати людей у світі для загальної справи – захист наших ґрунтів від виснаження, руйнації, деградації, а також для відтворення їх родючості.

У зв’язку з проголошеним Всесвітнім днем ґрунтів на кафедрі агрохімії і ґрунтознавства відбувся круглий стіл «Ґрунти і сучасність».

Обговорювались актуальні питання щодо проблем нинішніх ґрунтів і перспективи покращення їх стану.

Круглий стіл відкрив завідувач кафедри агрохімії і ґрунтознавства доцент Володимир Невлад.

Круглий стіл на кафедрі агрохімії і ґрунтознавства

Продовжив обговорення професор Григорій Господаренко. Під час засідання також виступив професор Микола Недвига.

Круглий стіл на кафедрі агрохімії і ґрунтознавства

В обговоренні актуальної теми також приймали участь студенти факультету агрономії та викладачі кафедри.

Сергій Прокопчук, викладач кафедри агрохімії і ґрунтознавства