15.11.2018 1185

Круглий стіл «Тайм-менеджмент в житті сучасного студента»

Той, хто тримає в руках свій час, тримає в руках своє життя.

У вигляді круглого столу за участю практичного психолога Валентини Мазуренко, доцента кафедри менеджменту Оксани Загороднюк та  студентів 4 курсу факультету менеджменту відбулася зустріч на тему: «Тайм-менеджмент в житті сучасного студента».

Круглий стіл «Тайм-менеджмент в житті сучасного студента»

Мета зустрічі – з’ясувати причини дефіциту часу та познайомитися з методами тайм-менеджменту, визначити актуальні для кожного учасника причини, через які втрачається час, сформувати навички ефективного використання особистого потенціалу через організацію власного життєвого простору.

Перед учасниками тренінгу стояла низка завдань:

-         визначити недоліки планування часу;

-         зрозуміти актуальні причини втрати часу;

-         ознайомити учасників із методами ефективного використання часу;

-         проаналізувати зміни в житті з плином часу, підвезти до розуміння цінності часу.

Жвава бесіда, запропоновані практичні завдання та психологічні техніки сприяли розумінню основних принципів ефективного планування та використання найціннішого ресурсу – часу. Адже дійсно, у швидкоплинності життя час здається зовсім некерованим, а інколи хочеться зробити все, щоб просто відпочити. Секрет простий: навчитися контролювати й організовувати свій час, бо це – запорука успіху.

Круглий стіл «Тайм-менеджмент в житті сучасного студента»

Валентина Мазуренко, практичний психолог вищої категорії