13.11.2023 559

Культура – основа життя та мирного буття

9 листопада, у Всеукраїнський день працівників культури і аматорів народного мистецтва відбулася зустріч керівників і наставників Центру культури та виховання студентів Уманського національного університету садівництва з підопічними.

Історія, традиції, мистецтво, самобутність народу становлять фундаментальну основу якості життя, концентрують соціальний досвід багатьох поколінь, накопичують знання про світ і допомагають абстрагуватися від буденного побуту, вносячи нотки строкатості, розмаїття та щирої радості у студентський колектив. Варто зауважити, що чимало викладачів із задоволенням відвідують уроки талановитих натхненників, керівників художній колективів ЦКіВС УНУС Світлани БЕРДНІКОВОЇ, Наталії БРАСЛАВСЬКОЇ й Анни ПІНЧУК, які великодушно та добросердечно залучають творчих людей у культурне лоно університетської спільноти. Під чітким та надійним керівництвом Петра ПАЄВСЬКОГО – директора Центру культури та виховання студентів і Валентини ЧЕРНИЧЕНКО – помічниці ректора з виховної роботи,  наставники Центру сприяють розвитку кожної особистості, яка відчула потяг до прекрасного в собі.

Нині у готельно-ресторанному комплексі «Фортеця», за сприяння та підтримки організаторів і директора комплексу Миколи ПОЛІЩУКА, відбулася тепла зустріч студентської молоді – учасників творчих колективів університету садівництва. Безліч сюрпризів і подарунків, спогадів про минулі досягнення та закордонні мистецькі подорожі, конкурсів, розваг і смаколиків чекало на молодь у бенкетній залі затишного закладу на березі річки Уманка. Світлини та відео колись будуть датуватися роком війни. Та ми будемо вглядатися у свої молоді обличчя і дякувати керівникам, організаторам за хвилини щастя, миті побути разом, моменти, коли можна посміхатися, закохуватися, творити. Ми ще почуємо неодноразово талановитий вокал юних співаків, ще побачимо захоплюючі хореографічні композиції танцюристів на мирних теренах України та у світлі закордонних софітів, а поки – тримаймо здоровий дух для досягнення миру. Працюймо, навчаймося, творімо!

Шановні працівники культури та майстри аматорського мистецтва, вихованці творчих колективів університету! Ваші заслуги перед університетським загалом є надважливими і цілющими. Ми цінуємо вашу працю, адже у моменти потужного морального виснаження ви даруєте колективу нагоду повернутися у світ прекрасного та здолати темні часи. Тому що саме культура – основа для мирного життя. Миру вам і вашим родинам, друзям, коханим, землякам і кращих звершень та досягнень!