03.03.2018 733

Курси підвищення кваліфікації лаборантів з оцінки якості комбікормів

3 26 лютого по 2 березня на базі НКЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Уманського національного університету садівництва проходили курси підвищення кваліфікації для лаборантів ПП «АП «Благодатненський птахопром» з оцінки якості комбікормів.

Програма курсів передбачала набуття теоретичних знань і практичних навичок з оцінки якості комбікормів, освоєння методик проведення аналізів сировини та готового продукту, а саме: відбір проб, визначення органолептичних показників, вмісту вологи та домішок, крупності, загальної кислотності, сирої золи, золи нерозчинної в HCl, активності уреази в соєвому шроті, вмісту сирого протеїну, сирої клітковини, сирого жиру, кальцію, фосфору, натрію й аналіз якості соняшника та сої.

Курси підвищення кваліфікації лаборантів з оцінки якості комбікормів

Кураторами курсів були викладачі кафедри технології зберігання і переробки зерна Уманського НУС Валерія Желєзна та Геннадій Ткаченко.

За результатами навчання вручені свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Валерія Желєзна, викладач кафедри технології зберігання і переробки зерна