02.10.2015 2030

Курсова робота як одна з форм самостійного наукового дослідження студентів

30 вересня 2015 року на кафедрі економічної теорії відбулося планове засідання наукового студентського гуртка «Школа успішного бізнесу» на тему  «Курсова робота як одна з форм самостійного наукового дослідження студентів».

Розпочала засідання завідувач кафедри доцент Костюк В.С., зазначивши, що написання курсової роботи потребує від студента не лише знань загальної та спеціальної літератури з теми дослідження, але й вміння пов’язувати питання теорії з практикою, робити певні висновки і пропозиції. Саме тому питання щодо написання курсової роботи є важливим, оскільки така форма наукової роботи сприяє розвитку у студентів навичок самостійного опрацювання наукових праць, статистичних матеріалів та формування у них умінь пошукової, дослідницької діяльності, застосування методів наукових досліджень на практиці.

Курсова робота як одна з форм самостійного наукового дослідження студентів

З основними вимогами щодо написання курсових робіт ознайомила студентів доцент Смолій Л.В., підкресливши, що науково-дослідна робота є складовою професійної підготовки. Це передбачає систематичну участь студентів у дослідницькій діяльності, озброєння технологіями і вміннями творчого підходу до дослідження певних наукових проблем. Також  студенти отримали рекомендації щодо організації виконання курсової роботи.

На типові недоліки при написанні курсових робіт звернула увагу студентів старший викладач кафедри Ревуцька А.О. Спираючись на досвід рецензування, нею було вказано на основні помилки, які допускаються студентами найчастіше під час написання курсової роботи. Також доповідач ознайомила присутніх із основними критеріями оцінювання курсових робіт та презентувала зразки кращих робіт.

Cтуденти другого курсу факультету економіки і підприємництва взяли активну участь в обговоренні проблемних і дискусійних питань щодо тематики засідання, розуміючи, що курсова робота демонструє їх уміння здійснювати науково-дослідницьку діяльність та творчо підходити до вирішення конкретних завдань.

Наталія Котвицька, доцент кафедри економічної теорії