23.11.2015 1168

Квест на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин

17 листопада до Міжнародного дня студента на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин було проведено квест серед студентів різних курсів та спеціальностей.

Активна, весела та уважна гра – «квест», – призначена для найкмітливіших і найенергійніших, тобто для нас – студентів найкращого факультету Уманського НУС. Участь у грі взяли 8 команд.

Квест на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин

Всі учасники проходили певні етапи квесту, на кожному з яких команду чекало завдання, пов`язане із студентським життям, із спеціальностями, на яких навчаються студенти, а також випробовування студентської кмітливості та винахідливості. Активну участь у квесті також взяли викладачі факультету.

Квест на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин

На останньому етапі квесту всі учасники мали зібратися в гуртожитку № 5, який і був останньою загадкою.

Квест на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин

Рада студентського самоврядування та декан факультету Сергій Щетина чекали найспритніших на кінцевій точці з призами та подарунками.

Перше місце зайняла команда «Нова папка», до якої увійшли студенти 4 курсу напряму підготовки «Плодоовочівництво і виноградарство».

Квест на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин

За ними з невеликим розривом прийшла команда «Папіровки», яка складалася зі студентів 5 курсу. Саме вони й здобули почесне і призове ІІ місце.

Квест на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин

В трійку лідерів увійшла також команда «Блискавка», сформована зі студентів 4 курсу напряму підготовки «Захист рослин».

Квест на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин

Фіналістів квесту привітав декан факультету та вручив переможцям чудові призи, а також подякував раді студентського самоврядування факультету за організацію та проведення заходу.

Студенти отримали багато позитивних емоцій від участі у квесті та ще довго ділилися між собою одержаними під час гри враженнями.

Вікторія Майданюк, голова ради студентського самоврядування

факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин