15.11.2016 1882

Лідер факультету агрономії -2016

Напередодні свята Міжнароного дня студента в актовій залі Уманського НУС відбувся конкурс «Лідер факультету агрономії – 2016».

Перед початком конкурсу  заступник декана з навчальної роботи Максим Калієвський привітав усіх студентів та вручив грамоти за досягнуті високі успіхи в навчальній і науковій роботі, активну участь у громадському житті студентам: Вікторії Чорній (21-а група), Олександрі Слуцькій, Іллі Купрашвілі, Денису Шраму, Богдану Рибоньці (22-аг група), Анастасії Косенко, Володимиру Василишину (23-ас група), Ользі Рябокінь, Андрію Мисю (32-аг група), Андрію Башлаєву, Володимиру Орлу (42-аг група), Олексію Зарембі, Антону Діденку (43-ас група), Христині Василів (54-см група), Олександру Гончаренко (61-ам група).

Андрій Башлаєв, багаторазовий чемпіон України з гирьового спорту, бронзовий призер Кубку України, майстер спорту
Антон Діденко, срібний і бронзовий призер Всеукраїнських змагань з легкої атлетики, кандидат у майстри спорту

Христина Василів,  екс-голова ради студентського самоврядування факультету агрономії, відмінниця навчання, переможниця Всеукраїнської олімпіади з біології, іменний стипендіат стипендії   ім. Макара Посмітного, учасниця зльоту «Лідери АПК ХХІстоліття», волонтер
Христина Василів, екс-голова ради студентського самоврядування факультету агрономії, відмінниця навчання, переможниця Всеукраїнської олімпіади з біології, іменний стипендіат стипендії ім. Макара Посмітного, учасниця зльоту «Лідери АПК ХХІстоліття», волонтер
Олександр Гочаренко, «золотий голос» факультету, учасник народного самодіяльного колективу пісні і танцю «Хлібодари», учасник гурту «Краяни», «Кращий студент  факультету – 2014, 2015 рр.»
Олександр Гочаренко, «золотий голос» факультету, учасник народного самодіяльного колективу пісні і танцю «Хлібодари», учасник гурту «Краяни», «Кращий студент факультету – 2014, 2015 рр.»
Вікторія Чорна,  учасниця народного самодіяльного ансамблю пісні і танцю «Хлібодари», ансамблю «Чарівниці», «Міс університет - 2016»
Вікторія Чорна, учасниця народного самодіяльного ансамблю пісні і танцю «Хлібодари», ансамблю «Чарівниці», «Міс університет - 2016»

Цьогоріч серед бажаючих отримати звання «Лідер факультету агрономії – 2016» були студенти:  22-аг групи Ілля Купрашвілі, 23-ас групи Анастасія Косенко та Володимир Василишин, 32-аг групи Андрій Мись, 33-ас групи Людмила Аркуша, 12-аг групи Антоніна Коханова.

Студенти змагалися у чотирьох конкурсах: «Візитка», «Мій IQ найвищий», «Агітатор», «Конкурс талантів».

Лідер факультету агрономії -2016
Конкурс «Мій IQ найвищий»
Конкурс «Агітатор»

Найскладнішим для журі виявився конкурс «Мій талант», адже всі виступи студентів були артистичними, цікавими та емоційними.

Так, чудовим вокалом та грою на фортепіано полонила Людмила Аркуша.

Лідер факультету агрономії -2016

Студент Ілля Купрашвілі зачарував поезією Адама Міцкевича. Улюбленці факультету Анастасія Косенко, Андрій Мись та Володимир Василишин порадували глядачів  чудовим вокалом.

Студентка 21-а групи Настя Косенко

Водночас ліричним, і запальним танком полонили та зірвали бурю аплодисментів Антоніна Коханова та Ігор Діденко.

Лідер факультету агрономії -2016

Між конкурсами глядачі та журі мали змогу насолоджуватись співом учасників ансамблю пісні і танцю «Хлібодари» (керівник Світлана Берднікова) Вікторії Чорної та Олександра Гончаренка.

Лідер факультету агрономії -2016

Як не було важко неупередженому журі у складі заступника декана факультету агрономії Максима Калієвського, директора Наукової бібліотеки УНУС Світлани Книжник, заступника декана з виховної роботи Олени Черно, кращого куратора факультету Лесі Вишневської, члена ради студентського самоврядування Христини Василів, та згідно з підсумками оцінювання переможцем першого етапу конкурсу «Лідер факультету агрономії -2016 » стала Антоніна Коханова.

Лідер факультету агрономії -2016

Практично за крок до перемоги був Андрій Мись, виступ якого вразив глядачів неординарністю. А тому саме він став переможцем у номінації «Талант року».

В інших номінаціях перемогу здобули: «Ерудит року» – Ілля Купрашвілі, «Чарівність року» – Анастасія Косенко, «Креативність року» – Людмила Аркуша, «Феномен року» – Володимир Василишин.

Голова журі, заступник декана факультету агрономії Максим Калієвський привітав усіх учасників з перемогою, побажав творчих успіхів та здійснення усіх задумів.

Лідер факультету агрономії -2016

Тож ще раз вітаємо студентство нашого університету! Бажаємо наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, активної життєвої позиції, гарного настрою та творчого натхнення!

Олена Черно, заступник декана з виховної роботи факультету агрономії