Лідер серед студентства факультету менеджменту
Лідерство – це розкриття потенціалу, який дозволить людям стати кращими. Білл Бредлі
З метою розвитку творчої активності студентів, забезпечення їх якісного і змістовного дозвілля, виявлення та підтримки обдарованої молоді 3 листопада на факультеті менеджменту пройшов перший тур конкурсу «Студентський лідер року».
У ньому взяли участь сім конкурсантів:
1. Світлана Бойко – студентка 11-мк групи.
2. Дарія Журавльова – студентка 31-тм групи.
3. Мілена Берегова – студентка 21-тм групи.
4. Володимир Березюк – студент 41-м групи.
5. Катерина Кирилюк – студентка 41-з групи.
6. Юлія Герасименко – студентка 31-з групи.
7. Кіріл Козак – студент 31-м групи.
Учасники змагалися у трьох конкурсах: перший – «Самопрезентація», другий – «Казковий портрет», третій – «Студент має талант». Оригінальні візитки конкурсантів сприяли детальному знайомству з ними присутніх у залі. В другому конкурсі всі мали можливість згадати дитинство і разом пройти шляхами казок, зустрітися з казковими героями, яких уособлювали конкурсанти. Проте найбільш феєричним був саме останній конкурс, під ас якого учасники поділилися з гостями тим даром, яким вони володіють, і до чого мають покликання.
Аудиторія пізнала таїнства сходу через мистецтво Світлани Бойко розписувати тіла візерунками із хни, що має назву мехенді та стало незвичайно популярним останнім часом; розвинула вміння задумуватися про вічні істини завдяки філософському етюду у виконанні Дарії Журавльової; насолодилася загадковим і чуттєвим східним танцем Мілени Берегової та красивим і романтичним вальсом Юлії Герасименко; оцінила чудесне поєднання і поезії, і вокалу, і інструменталу в оригінальній авторській реп-композиції Володимира Березюка; була вражена технікою жонглювання гирями тендітної Катерини Кирилюк; поринула з головою у світ фортепіанної музики Кіріла Козака.
Журі було непереливки, адже учасники виявилися настільки підготовленими та талановитими, що вибір найкращого дався досить складно. Усі конкурсанти – це справжні лідери, завзяті і кмітливі, сповнені сил та енергії, мають багато мрій, задумів і планів на майбутнє. Вони стали переможцями в номінаціях «Найкреативніший», «Найінтелектуальніший», «Найкмітливіший», «Найгумористичніший», «Найсміливіший», «Найкомпетентніший», «Найобдарованіший» і були нагороджені дипломами та цінними подарунками. Однак, за підсумками трьох конкурсів, перемогу здобув студент 31-м групи Кіріл Козак.
Тож бажаємо їм усім продовжувати щодня здобувати право називатися лідером і щоб щастило завжди і всюди. А безпосередньо переможцю – бути лідером не тільки на першому етапі конкурсу «Студентський лідер року», а реалізувати найкраще в собі, роздуваючи з крихітних іскор можливостей полум’я здійснення, у другому турі Конкурсу на рівні університету.
Лілія Кустріч, заступник декана факультету менеджменту з виховної роботи
Фотогалерея
![Лідер серед студентства факультету менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/best/DSC_0453-250x180-915.jpeg)
![Лідер серед студентства факультету менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/best/DSC_0456-250x180-915.jpeg)
![Лідер серед студентства факультету менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/best/DSC_0464-250x180-915.jpeg)
![Лідер серед студентства факультету менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/best/DSC_0468-250x180-915.jpeg)
![Лідер серед студентства факультету менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/best/DSC_0476-250x180-915.jpeg)
![Лідер серед студентства факультету менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/best/DSC_0480-250x180-915.jpeg)
![Лідер серед студентства факультету менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/best/DSC_0486-250x180-915.jpeg)
![Лідер серед студентства факультету менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/best/DSC_0492-250x180-915.jpeg)
![Лідер серед студентства факультету менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/best/DSC_0496-250x180-915.jpeg)
![Лідер серед студентства факультету менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/best/DSC_0527-250x180-915.jpeg)
![Лідер серед студентства факультету менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/best/DSC_0528-250x180-915.jpeg)
![Лідер серед студентства факультету менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/best/DSC_0544-250x180-915.jpeg)
![Лідер серед студентства факультету менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/best/DSC_0571-250x180-0e8.jpeg)
![Лідер серед студентства факультету менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/best/DSC_0583-250x180-0e8.jpeg)
![Лідер серед студентства факультету менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/best/DSC_0592-250x180-0e8.jpeg)
![Лідер серед студентства факультету менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/best/DSC_0598-250x180-0e8.jpeg)
![Лідер серед студентства факультету менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/best/DSC_0606-250x180-0e8.jpeg)
![Лідер серед студентства факультету менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/best/DSC_0616-250x180-0e8.jpeg)
![Лідер серед студентства факультету менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/best/DSC_0630-250x180-0e8.jpeg)
![Лідер серед студентства факультету менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/best/DSC_0641-250x180-0e8.jpeg)
![Лідер серед студентства факультету менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/best/DSC_0650-250x180-0e8.jpeg)
![Лідер серед студентства факультету менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/best/DSC_0658-250x180-0e8.jpeg)
![Лідер серед студентства факультету менеджменту](assets/cache/images/2016/fak.-menedzhmentu/best/DSC_0659-250x180-0e8.jpeg)