07.11.2016 1090

Лідер серед студентства факультету менеджменту

Лідерство – це розкриття потенціалу, який дозволить людям стати кращими. Білл Бредлі

З метою розвитку творчої активності студентів, забезпечення їх якісного і змістовного дозвілля, виявлення та підтримки обдарованої молоді 3 листопада на факультеті менеджменту пройшов перший тур конкурсу «Студентський лідер року».

У ньому взяли участь сім конкурсантів:

1. Світлана Бойко – студентка 11-мк групи.

2. Дарія Журавльова – студентка 31-тм групи.

3. Мілена Берегова – студентка 21-тм групи.

4. Володимир Березюк – студент 41-м групи.

5. Катерина Кирилюк – студентка 41-з групи.

6. Юлія Герасименко – студентка 31-з групи.

7. Кіріл Козак – студент 31-м групи.

Лідер серед студентства факультету менеджменту

Учасники змагалися у трьох конкурсах: перший – «Самопрезентація», другий – «Казковий портрет», третій – «Студент має талант». Оригінальні візитки конкурсантів сприяли детальному знайомству з ними присутніх у залі. В другому конкурсі всі мали можливість згадати дитинство і разом пройти шляхами казок, зустрітися з казковими героями, яких уособлювали конкурсанти. Проте найбільш феєричним був саме останній конкурс, під ас якого учасники поділилися з гостями тим даром, яким вони володіють, і до чого мають покликання.

Лідер серед студентства факультету менеджменту

Аудиторія пізнала таїнства сходу через мистецтво Світлани Бойко розписувати тіла візерунками із хни, що має назву мехенді та стало незвичайно популярним останнім часом; розвинула вміння задумуватися про вічні істини завдяки філософському етюду у виконанні Дарії Журавльової; насолодилася загадковим і чуттєвим східним танцем Мілени Берегової та красивим і романтичним вальсом Юлії Герасименко; оцінила чудесне поєднання і поезії, і вокалу, і інструменталу в оригінальній авторській реп-композиції Володимира Березюка; була вражена технікою жонглювання гирями тендітної Катерини Кирилюк; поринула з головою у світ фортепіанної музики Кіріла Козака.

Лідер серед студентства факультету менеджменту

Журі було непереливки, адже учасники виявилися настільки підготовленими та талановитими, що вибір найкращого дався досить складно. Усі конкурсанти – це справжні лідери, завзяті і кмітливі, сповнені сил та енергії, мають багато мрій, задумів і планів на майбутнє. Вони стали переможцями в номінаціях «Найкреативніший», «Найінтелектуальніший», «Найкмітливіший», «Найгумористичніший», «Найсміливіший», «Найкомпетентніший», «Найобдарованіший» і були нагороджені дипломами та цінними подарунками. Однак, за підсумками трьох конкурсів, перемогу здобув студент 31-м групи Кіріл Козак.

Лідер серед студентства факультету менеджменту

Тож бажаємо їм усім продовжувати щодня здобувати право називатися лідером і щоб щастило завжди і всюди. А безпосередньо переможцю – бути лідером не тільки на першому етапі конкурсу «Студентський лідер року», а реалізувати найкраще в собі, роздуваючи з крихітних іскор можливостей полум’я здійснення, у другому турі Конкурсу на рівні університету.

Лілія Кустріч, заступник декана факультету менеджменту з виховної роботи