06.11.2015 1227

Лірики серед майбутніх фахівців з економіки і підприємництва

Поезія…Наче й просте слово, але завдяки їй ми можемо передати іншим свої переживання та все те, що відчуваємо. Адже пишучи вірші, ми неначе оголюємо свою душу.

Погожим осіннім днем студенти факультету економіки та підприємництва зібралися в читальній залі № 2 Наукової бібліотеки Уманського НУС на поетичному вечорі, де вони мали змогу прочитати свої вірші та прослухати вірші інших.

Кожен з молодих поетів уже має свій напрям у поезії або визначається з ним. У когось це вірші інтимної лірики, а у когось – патріотичні. Всім присутнім студенти відкрилися по-новому.

Лірики серед майбутніх фахівців з економіки і підприємництва

Також на вечорі була присутня провідний бібліотекар Наукової бібліотеки Наталія Михайлова, яка, прослухавши всі вірші, дала студентам цінні поради з приводу поезії та запропонувала збиратися частіше.

Вечір розпочався та завершився віршами Ліни Костенко, які були продекламовані Катериною Бузиновською та Вікторією Уманчик. Також присутні заслухали вірші Каріни Письменної (21-ф), Катерини Бузиновської (41-ф), Ліни Горської (21-ф), Наталії Щербини (21-ф), Марини Нагайчук (52-ом), Крістіни Кузьмінської (11-еп) та Антона Деньги (31-е).

Лірики серед майбутніх фахівців з економіки і підприємництва

Будемо сподіватися, що в майбутньому наші поети напишуть ще не один вірш, який зачитають наступного разу в цій же ж читацькій залі.

Наталія Щербина, студентка 21-ф групи