13.04.2016 1070

Лісове і садово паркове господарство: 15 років в освітньому процесі УНУС

12 квітня факультетом лісового і садово-паркового  господарства було проведено науковий семінар на тему «Історія та перспективи розвитку напрямку підготовки студентів «Лісове і садово-паркове господарство» з нагоди 15-ї річниці від Дня відкриття напрямку».

Відкрив науковий семінар завідувач кафедри лісового господарства, доктор сільськогосподарських наук, професор Володимир Шлапак, який коротко окреслив історію формування факультету.

Лісове і садово паркове господарство: 15 років в освітньому процесі УНУС

З вітальним словом до учасників звернувся перший проректор університету, доцент Іван Мостов’як, який побажав колективу факультету лісового і садово-паркового господарства творчих звершень, наукових відкриттів і процвітання.

Лісове і садово паркове господарство: 15 років в освітньому процесі УНУС

Спогадами Юрія Коларькова, Анатолія Балабака, Володимира Шлапака відкрилася історія формування і розвитку факультету і кафедр.

Але не тільки викладачі брали участь у науковому семінарі. Змістовні та пізнавальні доповіді були представлені студентами і аспірантами лісового і садово-паркового господарства.

Бажаємо нашим науковцям натхнення, нових здобутків у науковій діяльності та швидкого досягнення високих дослідницьких цілей!

Прес-центр університету
Фото, Олег Черноусько