24.08.2023 579

Лист вдячності захисникам України

Шановні наші воїни - захисники української землі!

Лист вдячності захисникам України

У мирний час ми могли б іти пліч-о-пліч, торуючи життєві стежки. Та доля підготувала для вас інші іспити…

Тож від усієї університетської спільноти висловлюємо вам щиру вдячність за героїзм у боротьбі за Незалежність нашої Батьківщини!

Дякуємо за кожну секунду нашого життя в тилу, за можливість працювати та навчатися. Ваша хоробрість стала ключовим елементом буття українців як нації, а України – як держави!

Нині для всього світу Україна перетворилася на фортецю Титанів. Ви взяли на свої плечі обов’язок боронити країну, а ми, в свою чергу, намагаємося бути гарною підтримкою та надійним тилом для успішного протистояння ворогу. Бережіть себе, бо для нас ваші життя – найцінніший скарб.

Слава вам, шановні Воїни Світла! Низький уклін від всієї громади Уманського національного університету садівництва.

З Днем Незалежності Україні!