17.11.2015 1035

«Мафія» на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин

Гра “Мафія” є за своєю суттю дуже захоплюючою і непередбачуваною. Недарма її вважають однією з найінтелектуальніших сучасних ігор!

«Мафія» на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин

Відзначимо одразу – інваріацій гри в “Мафію” є дуже багато! Всі вони відрізняються між собою незначними деталями – персонажами, часовим регламентом на обговорення тощо. Але ж для нас головне не нюанси, а щоб було цікаво і весело!

10 листопада у гуртожитку № 5 Уманського НУС в черговий раз зібралось багато студентів. Адже для студентів факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин стало традицією проводити кожний четвер гру “Мафія”, учасниками якої стають студенти різних курсів і спеціальностей.

«Мафія» на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин

Головним «мафіозі» та ведучим був студент 4 курсу Максим Заріцький.

«Мафія» на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин

Студенти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин займаються не тільки наукою, а й весело та корисно проводять час в гуртожитку. Адже навкруги стільки цікавих і талановитих особистостей, які можуть себе проявити у різних іпостасях!

А гра «Мафія», окрім того, що розвиває логічне мислення та інтуїцію, ще й дозволяє завести нові знайомства. Тож запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у грі та знайти нових і цікавих друзів.

Вікторія Майданюк, голова студентського смоврядування факультету плодоовочівництва,

екології та захисту рослин