15.11.2022 438

Майбутнє українського настільного тенісу визначили в Уманському НУС

10 листопада на базі Уманського національного університету садівництва відбувся Чемпіонат з настільного тенісу серед учнівської молоді, в якому були задіяні 45 учасників 7-ми територіальних громад Черкаської області.

До урочистого відкриття змагань долучилися проректор з науково-педагогічної роботи, доктор економічних наук, професор УНУС Михайло МАЛЬОВАНИЙ, начальник відділення Черкаського обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, голова територіального відділення спортивного комітету Черкаської області Антоніна САПРИКІНА та начальник відділу з питань фізичної культури і спорту Уманської міської ради Ольга РЕМЕЗ.

Майбутнє українського настільного тенісу визначили в Уманському НУС

За право називатися чемпіонами змагалися 45 юних тенісистів. Протиборства проходили в особистих розрядах із командним заліком. Підсумки змагань в особистих розрядах виявили найсильніших переможців і призерів. Ними стали:

– серед дівчат:

І місце – Дарія РОМАНОВА (Уманська міська територіальна громада);

ІІ місце – Ульяна ГОРОБЕЦЬ (Руськополянська територіальна громада);

ІІІ місце – Марія ОМЕЛЬЧУК (Паланська сільська рада Уманського району).

– серед юнаків:

І місце – Святослав КОЧМАР (Уманська міська територіальна громада);

ІІ місце – Денис ТКАЧЕНКО (Уманська міська територіальна громада);

ІІІ місце – Артем РОМАШИН (Уманська міська територіальна громада).

У командному заліку п’єдестал пошани сформувався наступним чином:

І місце – команда Уманської територіальної громади;

ІІ місце – команда Дмитрушківської територіальної громади;

ІІІ місце – команда «Енергія» Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради.

Кубки, медалі та дипломи знайшли своїх власників, а рівень відповідальності, підготовки, спортивного гарту молоді Черкаської області порадував тренерів і вболівальників.

Колектив Уманського НУС вітає переможців відповідних ступенів і висловлює вдячність учасникам, тренерам та організаторам за можливості для молодого покоління розвиватися у руслі здоров’я у такий складний для країни час. Пишаємося вами, молодь Черкащини! Миру всім та міцного здоров’я!

Пресцентр Уманського НУС