19.10.2016 1746

«Ми – нащадки козацького роду»

Здавна в Україні козаки влаштовували змагання, в яких визначалися найбільш хоробрі, сильні та кмітливі чоловіки.

Козацька сила, завзятість та романтизм в одному  поєднанні – саме  таку цікаву суміш вже багато років поспіль готує рада студентського самоврядування Уманського національного університету садівництва, де серед студентства проводиться конкурс «Козацькі забави»

Мета заходу полягає не лише у фізичному розвитку студентів, але й у залученні студентів до національних традицій, звичаїв, обрядів, у формуванні сили, витривалості та лицарських якостей. Продемонструвати власну силу, спритність та спортивний дух мала нагоду й команда факультету агрономії «Уманські козаки»   членами якої стали Андрій Башлаєв – 42-аг група, Антон Діденко – 43-ас, Ярослав Молчанов  – 32-аг, Владислав Власенко – 12-аг та Владислав Матірний –  11- а.

«Ми – нащадки козацького роду»

З вітальним словом до студентів виступив перший проректор Уманського НУС Іван Іванович Мостов’як.

«Ми – нащадки козацького роду»

Хлопці та дівчата факультету гаряче підтримували свою  команду. Підняття гир, (а це  в сумі 32 кг !) – справа не з легких, проте саме тут на факультеті є  свої чемпіони, а саме,­ Андрій Башлаєв, який за дві хвилини зумів підняти їх 38 раз.

«Ми – нащадки козацького роду»

Другим  цікавим змаганням   було  перетягування линви. Тут необхідно відчуття команди і студентам також вдалося показати хороший результат!

«Ми – нащадки козацького роду»

А потім було ще багато цікавих  конкурсів: хто першим одягнеться в національний костюм,  освідчення в коханні дівчині, «мої варенички».

«Ми – нащадки козацького роду»

На завершення перший проректор І. І. Мостовяк  оголосив результати конкурсів і відзначив переможців. Декан факультету агрономії С.П.  Полторецький  щиро подякував учасникам змагання й побажав, щоб  козацька сила, завзяття та молодечий запал  не покидали наших славних хлопців.

Декан факультету С.П. Полторецький поздоровляє    учасників
Декан факультету С.П. Полторецький поздоровляє учасників
І.І. Мостов’як вручає грамоту команді  факультету«Уманські козаки»
І.І. Мостов’як вручає грамоту команді факультету«Уманські козаки»