«Ми – нащадки козацького роду»
Здавна в Україні козаки влаштовували змагання, в яких визначалися найбільш хоробрі, сильні та кмітливі чоловіки.
Козацька сила, завзятість та романтизм в одному поєднанні – саме таку цікаву суміш вже багато років поспіль готує рада студентського самоврядування Уманського національного університету садівництва, де серед студентства проводиться конкурс «Козацькі забави»
Мета заходу полягає не лише у фізичному розвитку студентів, але й у залученні студентів до національних традицій, звичаїв, обрядів, у формуванні сили, витривалості та лицарських якостей. Продемонструвати власну силу, спритність та спортивний дух мала нагоду й команда факультету агрономії «Уманські козаки» членами якої стали Андрій Башлаєв – 42-аг група, Антон Діденко – 43-ас, Ярослав Молчанов – 32-аг, Владислав Власенко – 12-аг та Владислав Матірний – 11- а.
З вітальним словом до студентів виступив перший проректор Уманського НУС Іван Іванович Мостов’як.
Хлопці та дівчата факультету гаряче підтримували свою команду. Підняття гир, (а це в сумі 32 кг !) – справа не з легких, проте саме тут на факультеті є свої чемпіони, а саме, Андрій Башлаєв, який за дві хвилини зумів підняти їх 38 раз.
Другим цікавим змаганням було перетягування линви. Тут необхідно відчуття команди і студентам також вдалося показати хороший результат!
А потім було ще багато цікавих конкурсів: хто першим одягнеться в національний костюм, освідчення в коханні дівчині, «мої варенички».
На завершення перший проректор І. І. Мостовяк оголосив результати конкурсів і відзначив переможців. Декан факультету агрономії С.П. Полторецький щиро подякував учасникам змагання й побажав, щоб козацька сила, завзяття та молодечий запал не покидали наших славних хлопців.
Заступник голови ради студентського самоврядування факультету Ілля Купрашвілі
Фотогалерея
![«Ми – нащадки козацького роду»](assets/cache/images/2016/agronomy/zabavi/100_2520-250x180-3a6.jpeg)
![«Ми – нащадки козацького роду»](assets/cache/images/2016/agronomy/zabavi/100_2532-250x180-367.jpeg)
![«Ми – нащадки козацького роду»](assets/cache/images/2016/agronomy/zabavi/100_2534-250x180-b5d.jpeg)
![«Ми – нащадки козацького роду»](assets/cache/images/2016/agronomy/zabavi/100_2541-250x180-927.jpeg)
![«Ми – нащадки козацького роду»](assets/cache/images/2016/agronomy/zabavi/100_2543-250x180-1fa.jpeg)
![«Ми – нащадки козацького роду»](assets/cache/images/2016/agronomy/zabavi/100_2555-250x180-3ec.jpeg)
![«Ми – нащадки козацького роду»](assets/cache/images/2016/agronomy/zabavi/100_2564-250x180-4b6.jpeg)
![«Ми – нащадки козацького роду»](assets/cache/images/2016/agronomy/zabavi/100_2566-250x180-e34.jpeg)
![«Ми – нащадки козацького роду»](assets/cache/images/2016/agronomy/zabavi/100_2576-250x180-325.jpeg)
![«Ми – нащадки козацького роду»](assets/cache/images/2016/agronomy/zabavi/100_2606-250x180-e9d.jpeg)
![«Ми – нащадки козацького роду»](assets/cache/images/2016/agronomy/zabavi/100_2615-250x180-960.jpeg)
![«Ми – нащадки козацького роду»](assets/cache/images/2016/agronomy/zabavi/100_2627-250x180-5c2.jpeg)
![«Ми – нащадки козацького роду»](assets/cache/images/2016/agronomy/zabavi/100_2627A-250x180-778.jpeg)
![«Ми – нащадки козацького роду»](assets/cache/images/2016/agronomy/zabavi/25589-250x180-778.jpeg)
![І.І. Мостов’як вручає грамоту команді факультету«Уманські козаки»](assets/cache/images/2016/agronomy/zabavi/Bezimyannij-250x180-e13.jpeg)
![Декан факультету С.П. Полторецький поздоровляє учасників](assets/cache/images/2016/agronomy/zabavi/Bezimyannij1-250x180-40b.jpeg)