01.10.2019 1127

Ми за здорове майбутнє!

«Ми за здорове майбутнє» – під таким гаслом 26 вересня на базі відпочинку «Білогрудівка» відбувся спортивно-оздоровчий захід для молоді та викладачів факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин.

Організаторами заходу виступили рада студентського самоврядування та деканат факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин і спортивно-розважальний комплекс «Амарант».

Захід проводився з метою формування у молоді свідомості до повсякденного ведення здорового способу життя та пропаганди фізичної культури та спорту.

Згідно запланованої програми, відбулася ранкова зарядка, конкурси «Перетягування канату», «Кращий кулінар», «Краща група художник» і «Кращий танцівник-діско».

Ми за здорове майбутнє!

Учасників дійства вітала голова ради студентського самоврядування факультету Аліна Ваховська, яка нагородила грамотами кращих і переможців. Так, усі групи учасників були нагородженні грамотами за активну участь у спортивно-оздоровчому заході «Ми за здорове майбутнє». А переможцями конкурсів стали: «Кращий кулінар» – студент 11-ек групи Ярослав Шаповалов, «Краща група-художник» – 11-ек група, «Кращий танцівник-діско» – викладач кафедри захисту рослин Ольга Кравченко. У змаганні з перетягування канату боролися хлопці проти дівчат, а перемогу здобули найяскравіші особи жіночої статті.

Боротьба була надзвичайно запеклою, але позитивна атмосфера, азарт, задоволення від спілкування та спільної участі у заході отримали як студенти, так і викладачі.

Дякуючи нашим постійним спонсорам – деканату факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин і спортивно-розважальному комплексу «Амарант», – свято було дуже позитивним і яскравим: серед учасників було розіграно абонементи на «Ролледром» у РСК «Амарант», а ще всі мали можливість поласувати смаколиками, якими пригощав учасників рідний деканат.

Ми – за активне та здорове сьогодення, адже здорова молодь – це запорука сильної та незалежної держави, що є надзвичайно актуальним для нашої країни.

Оксана Беденко, секретар ради студентського самоврядування факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин