25.10.2015 4451

Милосердя не буває багато

Факультет економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва не може залишатися осторонь історичних подій, які відбуваються в Україні. Громадянським обов’язком кожного українця є допомога та підтримання бійців Збройних сил України, всіх військових формувань, які перебувають у зоні бойових дій та мужньо захищають незалежність України і кожного з нас.

Саме тому викладачі та студенти факультету економіки і підприємництва беруть участь у волонтерських заходах, спрямованих на моральну та посильну матеріальну підтримку бійців та військовослужбовців, які отримали поранення внаслідок виконання бойових завдань під час проведення заходів антитерористичної операції і знаходяться на лікуванні.

Милосердя не буває багато
Спільними зусиллями викладачів кафедр економічної теорії, обліку і аудиту, фінансів і кредиту, економіки, маркетингу та студентів 51-фс, 52-фм, 42-фк, 41-ф, 31-ф, 21-ф та 21-е групи було зібрано 3105 гривень і передано на лікування нашому земляку Віталію Владиці, добровольцю першої хвилі мобілізації, нацгвардійцю, бійцю батальйону генерала Кульчицького.

На даний час Віталій Владика знаходиться на обстеженні в Києві. На черзі 11 операція. Кошти передано дружині Оксані, яка щиро подякувала всім, хто відгукнувся на поклик цієї допомоги, за виявлене милосердя. У свою чергу студенти факультету побажали їй та донечці Насті здоров’я (оскільки вони знаходяться з донечкою в лікарні) та запропонували у випадку будь-якої необхідності звертатися за допомогою.

Світлана Власюк, заступник декана факультету економіки і підприємництва з виховної роботи