21.09.2023 331

Мир навколо творить кожен

«День миру має відзначатися як день глобального припинення вогню і відмовлення від насильства» – таким є посил Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй до лідерів усіх країн світу. І проголошується він 21 вересня, у Всесвітній день миру, який традиційно розпочинають з Дзвону миру о 10 год. 00 хв. за місцевим часом (14 год. 00 хв. по Гринвічу).

Наше сьогодення – це воєнні будні, сповнені тривог і випробувань: на міцність духу, людяність, готовність допомогти, взяти відповідальність. Колектив Уманського національного університету садівництва – і викладачі, і студенти – роблять все можливе для підтримки нормального ритму життя та докладають максимум усіх можливих зусиль задля наближення миру. Тому що громада університету усвідомлює: не під силу одній людині змінити світ, а от гуртом можна здолати все; важко налаштувати на спокій і рівновагу багатьох одразу та забезпечити внутрішню рівновагу може кожен. І саме такими маленькими кроками університяни прокладають дорогу до великої, спільної для всіх українців цілі – мирна, квітуча Україна.

Неможливо переінакшити тих, хто вбачає ціль свого існування у збройній агресії, однак можна протистояти їм і, вистоявши, утвердити свої цінності: життя у мирному суспільстві заради розвитку та процвітання. І саме це доводять нині всьому світу на полі бою українські воїни-звитяжники.

Тож прямуємо з чистими помислами та діями до української Перемоги! Хай нам легко вдається допомогти собі та оточуючим тримати мир в серці та навколо себе!