15.03.2017 728

Молодь об’єднує країну

14 березня до Уманського національного університету садівництва завітав 5 Потяг Єднання «Труханівська Січ». Метою цього проекту є залучити молодь до створення демократичного громадського суспільства та перетворення України на сучасну європейську країну.

І в рамках проекту 60 представників потягу, під час перебування в Умані, мали можливість відвідати один з велетнів аграрної освіти – Уманський національний університет садівництва. гості познайомилися з експонатами музею університету, прогулялися затишним студентським містечком, ну і, звичайно ж, поспілкувалися зі студентством, поділилися досвідом та розповіли про побачене, адже потяг подорожує вже 5 день і наразі побував у Києві, Коростені, Житомирі, де було проведено масу корисних зустрічей і круглих столів як із студентством, так і з представниками місцевої влади. Тож тем для розмов було більш ніж достатньо. І звичайно ж, які студентські посиденьки можуть бути без пісні? Гості разом із господарями дружньо співали українських пісень, а потім продовжили свої розваги, граючи в різноманітні ігри.

Молодь об’єднує країну

У приємній і теплій компанії час спливає непомітно, тож день промайнув швидше, ніж очікувалося.

Сподіваємося, що дана зустріч була корисною не лише для нас. Та віримо, що з такою молоддю нашу країну чекає світле, вільне та мирне майбутнє!!!

Молодь об’єднує країну

Ірина Слободяник, заступник голови ради студентського самоврядування