10.11.2023 331

Молодь Всесвіту за мир і прогрес

Всесвітній день молоді, який святкують 10 листопада на честь заснування Всесвітньої федерації демократичної молоді в Лондоні 10 листопада 1945 року, є важливим для усвідомлення ролі молоді у розвитку спільноти людства. Тож і заходи, проведені нині в університеті, висвітлюють загалу важливість впливу молодого покоління на мир як стан душі. Адже саме молодь є яскравим прикладом того, як гармонія і взаєморозуміння, співдружність та співпраця між людьми, колективами, спільнотами, об’єднаннями, народами, націями, державами взаємодіє та впливає на стандарти і якість життєдіяльності волелюбної людини.

Війна в Україні – це боротьба свідомої нації, молодої та освіченої, проти колонізаторів і окупантів. У молодої нації українців сильна позиція та наміри до подолання «рашизму» в Україні. Тому і нова модель українського суспільства з імунітетом проти «рашизму» є міцною бронею нації і щитом від окупантської навали росіян. Нині молодь отримала дієві вакцини аби жити вільно, з демократичним мисленням, засіваючи зерна благополуччя, що неодмінно проростуть визначальним фактором соціально-економічного та політичного прогресу, стабільністю і миром для українців.

Шановні, мудрі не по роках, молоді у серця, колеги та студенти! Пережити гідно тяжкі часи – це ознака ментальної сили та свободи від страхів сучасності, насіння вічної молодості душі та розуму. Тож дбайте про майбутнє вже зараз, оптимізму та завзяття у втіленні задумів, у викладацькій справі, у навчанні, у трудовій діяльності. Хай нині впевнено стелиться дорога до мирного довголіття! Творчо, креативно, оптимістично, гідно крокуйте по життю, адже так багато молодих земляків вже не мають шансів зістаритися. Вічна пам’ять і шана молодим українцям, які поклали своє життя за волю і свободу рідного народу. Низький уклін відтепер і назавжди молодим поборникам українського майбуття!..

Молодь – рушійна сила розвитку людства. Тож хай кожен, хто молодий духом і помислами, відчуває в собі впевненість особистісну, силу національної єдності, спрямованість до миру та розвитку. Нам необхідно викристалізувати любов і повагу до себе, родин, суспільства, нації. Вдосконалюймось, українці, бо ми того варті!