08.09.2016 1169

Мудрі настанови для першокурсників

Факультет економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва завжди радий зустрічі зі своїми студентами, особливо – з молодим поповненням. Проте кожного разу перед першокурсниками постає ціла низка питань, пов’язаних з навчальним процесом. Саме тому щороку керівництво факультету проводить традиційну зустріч студентів І курсу з деканом факультету економіки і підприємництва, професором, доктором економічних наук Юлією Нестерчук.

Юлія Олександрівна теплими словами привітала нових студентів і запевнила у підтримці щодо допомоги у вирішенні питань, які виникатимуть у першокурсників. При цьому декан продемонструвала систему оцінювання в УНУС, надала чіткі настанови щодо навчання та запропонувала студентам тісну співпрацю.

Мудрі настанови для першокурсників

У словах Юлії Олександрівни звучали мудрість, досвід, і великі сподівання на прагнення студентів до освоєння обраного фаху. Адже вони повинні в повній мірі розкрити свій потенціал, бажання та лідерську позицію. А університет на чолі з керівництвом факультету готовий надати якнайповнішу підтримку у реалізації всіх наукових і творчих прагнень студентства.

Наталія Євгенюк, член ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва