18.06.2023 612

Мужні захисники з ніжним серцем

18 червня – професійне свято усіх татусів. День батька в Україні є доволі молодим святом, та спільнота Уманського національного університету садівництва радо долучається до вітань чоловічої половини рідного осередку, усіх, хто має щасливу нагоду носити статус тата.

Дбайливі, надійні, мудрі, працьовиті, дорогоцінні, найдорожчі! Ваші нічні варти біля ліжечка дитини часто лишаються непоміченими, ваше мовчання поруч – заспокоює, знеболює, врівноважує, вселяє віру та надію, заряджає оптимізмом і лікує краще за будь-якого лікаря та психолога.

Татусі та майбутні татусі! Ваша нинішня відвага та прагнення захистити дітей України – безцінні! Саме завдяки вам, вашим пекельним дням і ночам протистояння під обстрілами, вашій боротьбі за кожне життя з вогнем і з завалами, вашій терплячості у вихованні, навчанні, мотивації – ми живі. Наша любов до вас – безмежна, як від землі до сонця та зворотно. І все, що ви робите для дітей, неодмінно принесе плоди, а все, що сієте у душах своїх ближніх – проросте.

Мужні захисники з ніжним серцем

Любі татусі, вітаємо вас з Днем батька! Ви – кращий дар Всесвіту, нагорода кожній дитині, скарб і радість щодення. Рідні наші, так рано посивілі у ці воєнні будні, у нас у всіх одна мрія – мир і довголіття. Тож хай вона неодмінно здійсниться, а ваш життєвий шлях буде сповнений радості, родинного тепла та затишку!