01.01.2024 368

На старті Нового року!

Щороку 1 січня ми починаємо відлік нового часу: в особистому житті, поміж затишку родинного оточення, у професійній діяльності. Адже пишемо нову сторінку життя, черговий розділ книги, яку наповнюємо своїми думками, прагненнями, мріями та діями.

Для спільноти Уманського національного університету садівництва 1 січня 2024 року є стартом трудової діяльності на шляху до миру в країні. У колі колег  ми черпаємо життєдайну силу, що надихає й оновленими сподіваннями підбадьорює на нові досягнення. Тож нині висловлюємо вдячність кожному з колег, співробітників, студентів за вміння тримати відповідальність і дух спільності та підтримки. Саме вони є передвісниками гарних плодів, адже спільна дорога, яку ми торуємо у воєнних буднях, має бути прикрашена присутністю натхненного та мотивовані оточення.

Шановні університяни! Хай у наше життя разом з Новим роком прийде початок збуття найзаповітніших мрій і з’явиться безліч приводів для щастя та радості! І кожному до снаги буде використовувати кращі нагоди, які пропонує доля, а щодення буде наповнене позитивом! І толі всі зусилля неодмінно приведуть до очікуваних досягнень!