13.10.2016 679

На відстані, але поряд: допомога воїнам АТО від студентів

Вже не вперше студенти Уманського національного університету садівництва долучаються до допомоги військовим. Адже неможливо просто спостерігати за подіями в нашій країні та залишатися байдужим. Це ж стосується кожного!

Саме тому студенти своїми силами намагаються допомогти військовим та показати приклад іншим. Цього разу, втім, вже не вперше, студенти факультету економіки і підприємництва долучилися до плетіння маскувальних сіток для воїнів у зоні АТО. Нашими натхненниками, помічниками і порадниками стали запрошені волонтери Катерина Стеценко та Неля Дерев'янко з Уманської громадської волонтерської організації "Разом", які провели майстер клас для наших студентів по плетінню маскувальної сітки.

На відстані, але поряд: допомога воїнам АТО від студентів

Студенти нагадували одну велику дружню родину, яку об’єднувала спільна справа: старші курси, які  раніше вже були залучені до плетіння маскувальної сітки допомагали “новачкам” у цій справі. Час був проведений весело та з користю.

На відстані, але поряд: допомога воїнам АТО від студентів

Спільними зусиллями студенти сплели маскувальну сітку, яку незабаром передадуть воїнам АТО.

Наталія Євгенюк, студентка факультету економіки і підприємництва