21.04.2017 1231

Надійний оберіг для воїнів АТО

Вже давно доброю традицією серед студентів факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва стала допомога студентів УНУС українським військовослужбовцям, що перебувають у зоні АТО. І цього разу небайдужі активісти взялися за плетіння маскувальної сітки для наших захисників.

Юний волонтер, завдяки соціальній діяльності, набуває практичних життєвих орієнтирів, досвіду, оволодіває мистецтвом життєтворчості, саморозвитку особистості. А окрім того студенти, які долучилися до роботи, усвідомлюють, що армія потребує допомоги.

«Ми віримо, що наша сітка захистить бійців від небезпек та дій, які відбуваються на сході. Кожен вузлик, який ми зав’язуємо, ми зав’язуємо від щирого серця, з найкращими побажаннями для наших солдат», – ділиться своїми думками Олексій Соловйов, студент 11-пт групи.

Маскувальна сітка для воїнів АТО

Надійний оберіг для воїнів АТО

Студенти зробили заготовки, порізавши тканину на смужки, та однією великою, дружною родиною, із задоволенням та ентузіазмом, допомагаючи один одному, взялись до роботи. У результаті за кілька годин було сплетено декілька метрів маскувальної сітки. Кожен вузлик на сітці завязувався з щирими побажаннями захисту для наших солдат.

Ми з вами і духом, і помислами. Сплітаючи цю сітку, ми, студенти факультету економіки і підприємництва, вклали в неї свою енергію, тепло і любов, щоб вона стала для вас, наших захисників, надійним оберегом. Якби ви тільки знали, скільки побажань і думок було висловлено під час процесу плетіння! Щоб війна закінчилася, щоб ви, воїни АТО, швидше повернулися живими до своїх сімей, щоб Україна стала на шлях розбудови та процвітання... І вже незабаром наша маскувальна сітка найближчим вантажем буде відправлена в зону АТО.

Слава Україні, Героям слава!

Промовляючи ці слова, ми низько схиляємо голови перед вами, нашими героями.

А також закликаємо долучитися до цієї справи студентів усіх факультетів. Адже ми віримо – такі сітки надійно захистять наших воїнів від ворога!

Наталія Горб, Наталія Швець, члени ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва