15.12.2015 1147

Надія української економіки

Сучасна молодь зараз вирішує складне питання вибору професії. Вона хоче зрозуміти, які механізми діють в економічному житті суспільства, як зробити успішну кар’єру та отримати гідний заробіток.

11 грудня доценти кафедри економічної теорії Людмила Смолій та Лариса Фицик провели підсумкове заняття з основ економіки в 11-Б, 11-В та 11-С класах ЗОШ № 3. Під час попередніх зустрічей учні були ознайомлені з передумовами виникнення та розвитком економіки, а також з’ясували, для чого потрібні економічні знання. На останньому занятті викладачі у вигляді презентації запропонували учням розглянути рейтинг спеціальностей, що користуються найбільшим попитом на ринку праці та підкреслили, що більшість з них – економічні спеціальності, які, зокрема, представлені і в нашому ВНЗ.

Сертифікат з курсу «Основ економіки»

Неабиякий інтерес в учнів викликали проведені у вигляді змагань економічна вікторина «Надія української економіки» та інтерактивна гра «Показуха», під час якої учні за допомогою жестів і міміки показували для відгадування своїм командам найбільш відомі економічні категорії. Представники усіх команд знали відповіді на всі запитання, орієнтувалися в економічних поняттях і термінах, були настирними та наполегливими у засвоєнні економічних знань. Усім було дуже весело і цікаво.

У кінці заняття випускникам були вручені сертифікати про проходження курсу з «Основ економіки», що рекомендують до вступу в Уманський національний університет садівництва.

Учасники курсу школярі 11-Б, 11-В та 11-С класів ЗОШ № 3

Маємо сподівання, що наші зустрічі продовжаться, адже багато учнів випускних класів висловили бажання стати студентами університету. Та, незважаючи на те, яку спеціальність вони оберуть, засвоєні економічні знання завжди дадуть їм змогу орієнтуватися у сфері економічних відносин, легше адаптуватися до реалій сучасного життя,  допоможуть долучитися до розбудови нашої держави. На таких дівчат і хлопців покладаються дуже великі надії, адже вони – майбутнє  української економіки.

Лариса  Фицик, доцент кафедри економічної теорії