14.10.2016 746

Нагородження викладачів

Уманський національний університет садівництва славиться на всю Україну не лише досягненнями студентів та спортсменів, а й професійністю та майстерністю професорсько-викладацького складу.

За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, активну громадську позицію, активну роботу з розвитку волонтерського руху та з нагоди 400-річчя першої писемної згадки про Умань Почесними грамотами обласної державної адміністрації нагороджено працівників Уманського національного університету садівництва: кандидата сільськогосподарських наук, доцента кафедри овочівництва Зою Ковтунюк; кандидата історичних наук, доцента кафедри економічної теорії Ларису Фицик;  кандидата педагогічних наук, доцента кафедри української та іноземних мов Наталію Комісаренко. Почесними грамотами Черкаської обласної ради нагороджено: старшого лаборанта кафедри технології зберігання і переробки зерна Галину Нестеренко; кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін Івана Чорнобаба.

Нагородження викладачів

Щиро вітаємо колег!