28.10.2023 376

Найцінніші обереги долі

Уманський національний університет садівництва з великою повагою відзначає День дідусів і бабусь – свято, що звеличує роль мудрих наставників, взірців честі та справедливості, безцінних носіїв любові, турботи, затишку.

Дідусі та бабусі є оберегом сімейних традицій, що міцно тримають зв'язки поколінь. Найцінніші життєві уроки, висновки з яких використовуємо у повсякденному житті, лишаться гарними настановами як для прийдешніх, так і для наступних поколінь. Мов святиню нині ми доносимо до дітей та онуків: «бабусина колискова», «дідусева гойдалка», «страви за рецептом прабабусі», «дідусь казав...». Від цих слів віє теплом, грітися біля якого хочеться кожному…

Тримати ментальну рівновагу у воєнних реаліях сьогодення допомагають люди, які завжди «на твоєму боці». Кофтинки та кожушки, які всотають будь-яку проблему і натомість подарують затишний спокій у серце. Турбота із ванільними млинцями з варенням, пиріжками з ароматним малиновим чаєм, сирниками з медом і сметаною – наші мудрі бабусі та дідусі підберуть ключики до найтеплішого місця десь глибоко всередині. Теплі обійми, надійна підтримка, щира любов – це те, що дає нам сили долати негаразди та перешкоди у вирі сучасної війни.

Сьогодні ваше професійне свято, дорогі наші бабусі та дідусі! Ви – скарбниця сімейної історії, сповнена спогадами про неймовірні пригоди тата і мами, незручні та смішні ситуації у їх і нашому дитинстві – це як серіал, що прокручується надто багато раз, аби вже навіки вивчити усі сюжети фільму.

Спільнота університету вітає всіх причетних до свята з побажаннями здоров’я, миру та довголіття. Дякуємо, наші рідні, дорогоцінні бабусі та дідусі, ви краще, що могла подарувати нам доля!